Šatní skříně z masivuŠatní skříň Belluno Elegante 2D, bílá, masiv, borovice

Šatní skříň Belluno Elegante 2D, bílá, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 107,5 cm
  • 64,5 cm
  • 190 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

14 290 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šatní skříň Belluno Elegante 2D, bílá, masiv, borovice

Bílá skříň Belluno Elegante 2D je kus nábytku, který Vás dlouho neznudí. Je velmi univerzální, spojuje mnoha stylů – a co je nejdůležitější - je velmi odolný.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 107,5 cm
Hloubka: 64,5 cm
Výška: 190 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

Šatní skříň Belluno Elegante 2D z masivu, bílá

Pokud máte rádi jemný šik, nadčasovou eleganci, nebo chcete vytvořit ve svém domě něco, co připomíná Řecko nebo Provence? Pak se zamilujete na první pohled do 2 dveřové skříni Belluno Elegante 2D. Vyrobena z vysoce kvalitního finského borového dřeva, prostorná a prostě krásná - jsou to hlavní vlastnosti této skříně. Její klasický vzhled vyhovuje mnoha stylům a zdobení dělá, že skříň Belluno Elegante 2D je dekorace sama o sobě. Neváhejte déle, ale jděte a poslouchejte své srdce. Víme, že čas od času se všechno mění. Ale to neznamená, že se také musí měnit Vaše skříň. Bílá skříň Belluno Elegante 2D je kus nábytku, který Vás dlouho neznudí. Je velmi univerzální, spojuje mnoha stylů – a co je nejdůležitější - je velmi odolný. To je díky použití v produkci finského borového dřeva. Toto dřevo se vyznačuje dlouhou životností a krásným vzhledem. Aby se jak nejlépe přizpůsobit současným trendům, dřevo bylo natřeno na teplý odstín bílé. To přináší do místnosti pocit svěžesti a opticky ji zvětšuje. Celek dělá, že skříň se prezentuje přirozeně a exkluzivně. Za účelem zajištění maximálního pohodlí, je ve středu skříně praktická police a šatní tyč, takže ušetříte čas na žehlení oděvů těsně před odchodem z domova.

Zdobením skříně jsou zajímavé drážky na dveřích. Jsou charakteristické pro všechny prvky kolekce Belluno Elegante. Horní část nábytku byla elegantně vytvarována, aby se udržela optická harmonie. Dolní část je ozdobena soklem, který dává dřevěné skříni lehkost. Celek je doplněn dvěma kulatými knoflíky v barvě stříbra. Šatní tyč je součástí skříně. Bílá 2 dveřová skříň je perfektním doplňkem k dalšímu nábytku Belluno Elegante. Dobře se hodí i pro jiné kolekce. Vhodné, např. do chodby nebo ložnice. Při rozhodování o pořízení bílého nábytku ze dřeva, je potřeba brát v úvahu přirozené procesy stárnutí. Při konzervaci dřevěného nábytku, stojí za to věnovat pozornost, aby se pro tento účel, nepoužívalo abrazivních hadříků a kuchyňských čisticích prostředků - mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Také se nedoporučuje vystavovat nábytek přímému UV záření a v blízkosti topení. Nábytek je dodáván v balení s návodem a příslušenstvím pro samostatnou montáž.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty