Šatní skříně z masivuŠatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice ( odstín Medový) TAHOMA

  • Skladem
  • 253 cm
  • 62 cm
  • 218 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

24 790 Kč s DPH

2 osoby 4 - 5 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň 4D Toskania má dvě křídla s policemi na oblečení - tři na každé straně. Ve spodní části skříně najdeme hluboké a užitečné zásuvky na spodní prádlo. V centrálním křídle je polička a tyč, kde si můžete pověsit bundy a šaty. Ve spodní části pod tyčí zůstává ještě místo, kam můžete dávat obuv nebo jiné věci.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 253 cm
Hloubka: 62 cm
Výška: 218 cm
Série: Toskania
Barva: Medový odstín
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 4 - 5 hod.
Počet polic: 7 polic
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň Toskania 4D, návod

Existuje mnoho druhů skříní, které nám obchody nabízejí. Je důležité vybrat takovou, která splňuje všechna naše očekávání. Jsem si jistý, že čtyřdveřová šatní skříň Toskania je určena pro lidi, kteří mají spoustu věcí a nemají v úmyslu probírat svůj šatník. Prostorná a elegantní skříň Toskania bude ideálně sloužit v každé ložnici.
Dřevěná čtyřdveřová skříň byla navržena tak, aby splnila všechna očekávání našich zákazníků. Je prostorná, funkční a zároveň má skvělý vzhled.

Šatní skříň do ložnice má dvě křídla s policemi na oblečení - tři na každé straně. Ve spodní části skříně najdeme hluboké a užitečné zásuvky na spodní prádlo. V centrálním křídle je polička a tyč, kde si můžete pověsit bundy a šaty. Ve spodní části pod tyčí zůstává ještě místo, kam můžete dávat obuv nebo jiné věci.Skříň se zásuvkami z borovice je natřena barvou na vodní bázi medové barvy. Ve středu je velké dvojité zrcadlo, což je nezbytné v každé domácnosti. Skříň ze dřeva do ložnice je elegantně zdobená stylizovaným silným věncem. Vše dohromady dokonale vytváří jedinečný, klasický a robustní kus nábytku.

Při nákupu dřevěného nábytku je třeba pamatovat, že podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěných povrchů, byste měli použít měkký hadřík a speciální čisticí prostředky pro dřevěné povrchy. Doporučuje se nevystavovat skříň přímému UV záření a situovat v blízkosti topení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne03.12.2017 (Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty