Šatní skříně z masivuŠatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň  4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice ( odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň 4D Toskania má dvě křídla s policemi na oblečení - tři na každé straně. Ve spodní části skříně najdeme hluboké a užitečné zásuvky na spodní prádlo. V centrálním křídle je polička a tyč, kde si můžete pověsit bundy a šaty. Ve spodní části pod tyčí zůstává ještě místo, kam můžete...

24 490 Kč s DPH

  • PL2018
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: 253 cm
Výška: 218 cm
Hloubka: 62 cm
Počet polic: 7 polic
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Barva: Medový odstín
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň Toskania 4D, návod

Existuje mnoho druhů skříní, které nám obchody nabízejí. Je důležité vybrat takovou, která splňuje všechna naše očekávání. Jsem si jistý, že čtyřdveřová šatní skříň Toskania je určena pro lidi, kteří mají spoustu věcí a nemají v úmyslu probírat svůj šatník. Prostorná a elegantní skříň Toskania bude ideálně sloužit v každé ložnici.
Dřevěná čtyřdveřová skříň byla navržena tak, aby splnila všechna očekávání našich zákazníků. Je prostorná, funkční a zároveň má skvělý vzhled.

Šatní skříň do ložnice má dvě křídla s policemi na oblečení - tři na každé straně. Ve spodní části skříně najdeme hluboké a užitečné zásuvky na spodní prádlo. V centrálním křídle je polička a tyč, kde si můžete pověsit bundy a šaty. Ve spodní části pod tyčí zůstává ještě místo, kam můžete dávat obuv nebo jiné věci.Skříň se zásuvkami z borovice je natřena barvou na vodní bázi medové barvy. Ve středu je velké dvojité zrcadlo, což je nezbytné v každé domácnosti. Skříň ze dřeva do ložnice je elegantně zdobená stylizovaným silným věncem. Vše dohromady dokonale vytváří jedinečný, klasický a robustní kus nábytku.

Při nákupu dřevěného nábytku je třeba pamatovat, že podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěných povrchů, byste měli použít měkký hadřík a speciální čisticí prostředky pro dřevěné povrchy. Doporučuje se nevystavovat skříň přímému UV záření a situovat v blízkosti topení.

Skříň je dodávána v balících s návodem a příslušenstvím pro samostatnou montáž.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne 03.12.2017 (Šatní skříň 4D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty