Šatní skříně z masivuŠatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň  3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice

Třídveřová skříň Toskania je elegantní kombinací klasického stylu, perfektní kvality a přírodní krásy. Je vyrobena kompletně z nejkvalitnějšího masivního borovicového dřeva, vypadá velmi působivě a sofistikovaně.

19 690 Kč s DPH

  • PL2017
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: ( 184 cm spodní šíře skříně, 192 cm vrchní šíře i s římsou )
Výška: 218 cm
Hloubka: 62 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Medový odstín
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice, TAHOMA

Třídveřová skříň Toskania je elegantní kombinací klasického stylu, perfektní kvality a přírodní krásy. Je vyrobena kompletně z nejkvalitnějšího masivního borovicového dřeva, vypadá velmi působivě a sofistikovaně. Dekorativní držadla, kování v barvě starého zlata a stylové frézování dodají interiéru eleganci a styl. Masivní dřevěné prvky poskytují stabilitu a odolnost skříně. Použitím ekologických laků na vodní bázi, je kresba dřeva dodatečně podtržená, skříň je příjemná na dotek a vypadá exkluzivně.
Třídveřová skříň Toskania bude skvělé vypadat v ložnici s dřevěnými komodami a postelemi této série. Pokud vaše šaty zabírají již 100% místa ve skříni, komodách a regálech a stále je obtížné udržet pořádek, máme pro Vás ideální řešení. Třídveřová šatní skříň Toskania díky svým praktickým rozměrům a ergonomickému rozvržení prostoru uvnitř skříně, umožní udržet pořádek a harmonii ve vašem šatníku.

Skříň Toskania je vyrobená z vysoce kvalitní skandinávské borovice, vyznačující se vysokou odolnosti a krásnou kresbou dřeva. V křídle na pravé straně jsou tři police s nastavitelnou výškou a ve střední a levé části je tyč pro zavěšení plášťů a dlouhých bund. Nad šatní tyčí je upevněná široká police. V dolní části skříně jsou tří prostorné a velmi praktické zásuvky. Velmi funkčním a dekorativním prvkem skříně je velké zrcadlo umístěné v jejím centrálním místě. Díky použití zrcadla, zásuvek a polic, je skříň nejen velmi prostorná a funkční, ale má též originální vzhled.

Skříň může být umístěna v ložnici, předsíní nebo v obývacím pokoji. Skříň Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení přírodní styl a eleganci. Všechny prvky skříně, s výjimkou dna zásuvek a zádní části (MDF desky) jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva.
Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozenému procesu stárnutí. Čištění dřevěného nábytku, stojí věnovat pozornost a nepoužívat pro tento účel abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch.

Šatní skříň Toskania  se zrcadlem je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne 03.12.2017 (Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty