Šatní skříně z masivuŠatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice

  • Skladem
  • ( 184 cm spodní šíře skříně, 192 cm vrchní šíře i s římsou )
  • 62 cm
  • 218 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

19 990 Kč s DPH

2 osoby 3 - 4 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Třídveřová skříň Toskania je elegantní kombinací klasického stylu, perfektní kvality a přírodní krásy. Je vyrobena kompletně z nejkvalitnějšího masivního borovicového dřeva, vypadá velmi působivě a sofistikovaně.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: ( 184 cm spodní šíře skříně, 192 cm vrchní šíře i s římsou )
Hloubka: 62 cm
Výška: 218 cm
Série: Toskania
Barva: Medový odstín
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Povrch: Matný
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice, TAHOMA

Třídveřová skříň Toskania je elegantní kombinací klasického stylu, perfektní kvality a přírodní krásy. Je vyrobena kompletně z nejkvalitnějšího masivního borovicového dřeva, vypadá velmi působivě a sofistikovaně. Dekorativní držadla, kování v barvě starého zlata a stylové frézování dodají interiéru eleganci a styl. Masivní dřevěné prvky poskytují stabilitu a odolnost skříně. Použitím ekologických laků na vodní bázi, je kresba dřeva dodatečně podtržená, skříň je příjemná na dotek a vypadá exkluzivně.
Třídveřová skříň Toskania bude skvělé vypadat v ložnici s dřevěnými komodami a postelemi této série. Pokud vaše šaty zabírají již 100% místa ve skříni, komodách a regálech a stále je obtížné udržet pořádek, máme pro Vás ideální řešení. Třídveřová šatní skříň Toskania díky svým praktickým rozměrům a ergonomickému rozvržení prostoru uvnitř skříně, umožní udržet pořádek a harmonii ve vašem šatníku.

Skříň Toskania je vyrobená z vysoce kvalitní skandinávské borovice, vyznačující se vysokou odolnosti a krásnou kresbou dřeva. V křídle na pravé straně jsou tři police s nastavitelnou výškou a ve střední a levé části je tyč pro zavěšení plášťů a dlouhých bund. Nad šatní tyčí je upevněná široká police. V dolní části skříně jsou tří prostorné a velmi praktické zásuvky. Velmi funkčním a dekorativním prvkem skříně je velké zrcadlo umístěné v jejím centrálním místě. Díky použití zrcadla, zásuvek a polic, je skříň nejen velmi prostorná a funkční, ale má též originální vzhled.

Skříň může být umístěna v ložnici, předsíní nebo v obývacím pokoji. Skříň Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení přírodní styl a eleganci. Všechny prvky skříně, s výjimkou dna zásuvek a zádní části (MDF desky) jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva.
Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozenému procesu stárnutí. Čištění dřevěného nábytku, stojí věnovat pozornost a nepoužívat pro tento účel abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne03.12.2017 (Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty