Šatní skříně z masivuŠatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA

Šatní skříň  3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, bílá, masiv, borovice

Třídveřová bílá skříň Toskania je ideální volbou pro všechny, kteří mají velkou kolekci oblečení.

19 990 Kč s DPH

  • PL2017B

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: ( 184 cm spodní šíře skříně, 192 cm vrchní šíře i s římsou )
Výška: 218 cm
Hloubka: 62 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Šatní skříň  3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA

Při hledání bílé, exkluzivní a stylově se prezentující skříně, je těžké, aby se vaše oči nezastavily na třídveřové skříně z borovice - Toskania.
Vypadá proto tak dobře, protože zároveň je masivní a prostorná, vyrobená také s důrazem na detail. Detaily dávají skříni oblý tvar, příjemný pro oko. Díky dekorativním držadlům, stylovému frézovaní a kování v barvě starého zlata, má skříň jedinečný vzhled. Bude vypadat skvěle v každém stylovém domě, vnese do něho atmosféru kultivovanosti a elegance.


Třídveřová bílá skříň Toskania je ideální volbou pro všechny, kteří mají velkou kolekci oblečení. Konečně se všechny košile, kabáty, sukně a košilky vejdou na jedno místo. V této klasicky vypadající skříni se uplatnilo ergonomické uspořádání vnitřku, díky čemuž je skříň velmi prostorná a můžete v ní rychle najít uložené oblečení. V pravém křídle najdete tři police, které mají nastavitelnou výšku - můžete si tedy své oblečení oddělit jak se vám zlíbí. Za prostředními a levými dveřmi najdete dlouhou a pevnou tyč pro zavěšení kabátů, bund, šatů nebo košilí. Nad tyčí je připevněná široká police - prostorné místo pro oblečení nebo ložní prádlo.

Nicméně, ve spodní části skříně na nás čekají tři rozměrné zásuvky, což je další místo pro oblečení, ložní prádlo nebo boty. Bílá, třídveřová skříň Toskania není jenom ohromné množství místa pro všechno vaše oblečení. Je to také krásný a elegantní kus nábytku, který nádherně ozdobí vaši ložnici, předsíň nebo obývací pokoj.Bílá skříň Toskania je vyrobena z masivního borovicového dřeva, díky čemuž je nábytkem kupovaným na dlouhá léta a je stálé krásná.

Skříň je natřena ekologickým vodním lakem, který zdůrazňuje její elegantní vzhled. Ideálně se bude hodit k dřevěným komodám a postelím z této série v bílém provedení. Tento nábytek je vyroben z borovicového dřeva, které podléhá přirozenému procesu stárnutí, a dává mu ráz. Při čištění dřevěných povrchů, byste měli použít měkký hadřík a speciální čisticí prostředky pro dřevěné povrchy.

Šatní skříň Toskania, bílá, je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Praha, Česká republika) dne 20.09.2017 (Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA) :
(5/5

Opravdová spokojenost

Nábytek je ještě hezčí než na obrázku. Děkujeme, jsme opravdu spokojení.

Související produkty