Šatní skříně z masivuŠatní skříň 3D Toskania bez zrcadla, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Šatní skříň 3D Toskania bez zrcadla, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Třídveřová skříň Toskania je elegantní kombinací klasického stylu, perfektní kvality a přírodní krásy. Je vyrobena kompletně z nejkvalitnějšího masivního borovicového dřeva, vypadá velmi působivě a sofistikovaně.

17 490 Kč s DPH

  • PL2017BL
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: ( 184 cm spodní šíře skříně, 192 cm vrchní šíře i s římsou )
Výška: 218 cm
Hloubka: 62 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Medový odstín
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )

Šatní skříň 3D Toskania bez zrcadla, masiv, borovice, TAHOMA

Třídveřová skříň Toskania je elegantní kombinací klasického stylu, perfektní kvality a přírodní krásy. Je vyrobena kompletně z nejkvalitnějšího masivního borovicového dřeva, vypadá velmi působivě a sofistikovaně. Dekorativní držadla, kování v barvě starého zlata a stylové frézování dodají interiéru eleganci a styl. Masivní dřevěné prvky poskytují stabilitu a odolnost skříně. Použitím ekologických laků na vodní bázi, je kresba dřeva dodatečně podtržená, skříň je příjemná na dotek a vypadá exkluzivně.
Třídveřová skříň Toskania bude skvělé vypadat v ložnici s dřevěnými komodami a postelemi této série. Pokud vaše šaty zabírají již 100% místa ve skříni, komodách a regálech a stále je obtížné udržet pořádek, máme pro Vás ideální řešení. Třídveřová šatní skříň Toskania díky svým praktickým rozměrům a ergonomickému rozvržení prostoru uvnitř skříně, umožní udržet pořádek a harmonii ve vašem šatníku.

Skříň Toskania je vyrobená z vysoce kvalitní skandinávské borovice, vyznačující se vysokou odolnosti a krásnou kresbou dřeva. V křídle na pravé straně jsou tři police s nastavitelnou výškou a ve střední a levé části je tyč pro zavěšení plášťů a dlouhých bund. Nad šatní tyčí je upevněná široká police. V dolní části skříně jsou tří prostorné a velmi praktické zásuvky.  Díky použití zásuvek a polic, je skříň nejen velmi prostorná a funkční, ale má též originální vzhled.

Skříň může být umístěna v ložnici, předsíní nebo v obývacím pokoji. Skříň Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení přírodní styl a eleganci. Všechny prvky skříně, s výjimkou dna zásuvek a zádní části (MDF desky) jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva.
Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozenému procesu stárnutí. Čištění dřevěného nábytku, stojí věnovat pozornost a nepoužívat pro tento účel abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch.

Šatní skříň Toskania bez zrcadlaje dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty