Šatní skříně z masivuŠatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice, dekor bílá-medová

  • Skladem květen 2019.
  • 121 cm
  • 62 cm
  • 218 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

15 490 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Dvoudveřová skříň Toskania díky své velikosti a dobrému uspořádání vnitřku skříně zabírá poměrně malý prostor v místnosti a zároveň Vám pomůže uložit osobní věci. 

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 121 cm
Hloubka: 62 cm
Výška: 218 cm
Série: Toskania - dekor bílá-medová
Barva: Bílá - Medová ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Kuličkové

Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Dvoudveřová skříň Toskania je elegantní kombinace klasického stylu a perfektní kvality. Skříň Toskania je spojením nejvyšší kvality borového masivu a řemeslného zpracování. Dekorativní držadla, kování v barvě starého zlata a stylové frézování dodají interiéru eleganci a styl. Přírodní, vodou ředitelný lak vytváří dojem, že skříň má na dotek příjemný povrch, vypadá noblesně a elegantně. 

Díky použití masivních kusů dřeva je skříň velmi stabilní a trvanlivá. Skříň vypadá působivě v ložnici s dřevěnými komodami a postelemi série Toskania. Též bude ideální dekorací dětského pokoje nebo předsíně. Skříň se opět zmenšila po úspěšném nakupování Vašeho šatníku? Prostoru v místnosti nemáme moc a přesto je třeba někde vše uschovat.

Dvoudveřová skříň Toskania díky své velikosti a dobrému uspořádání vnitřku skříně zabírá poměrně malý prostor v místnosti a zároveň Vám pomůže uložit osobní věci. Skříň Toskania je vyrobena z vysoce kvalitního borového masivního dřeva. Přirozená kresba dřeva vytváří jedinečnou atmosféru a zaručuje originální atmosféru a garantuje jedinečnost každé dřevěné skříně. Skříň má dvě zásuvky a na pravé straně jsou tři police výškově stavitelné. Po levé straně je šatní tyč pro zavěšení oblečení a police nad ní. Dvoudveřová skříň je perfektním doplňkem k dalšímu nábytku Toskania a stylově se hodí ke komodám a dřevěným postelím z této série. Díky zásuvkám a policím, je skříň nejen velmi prostorná a funkční, ale má originální vzhled.

Skříň může být umístěna v ložnici, předsíní nebo v obývacím pokoji. Skříň Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení přírodní styl aeleganci.Všechny prvky skříně, s výjimkou dna zásuvek a zadní části (MDF desky) jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva. 
Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozenému procesu stárnutí. Čištění dřevěného nábytku, stojí věnovat pozornost a nepoužívat pro tento účel abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty