Psací stolyPsací stůl Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Psací stůl Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Vyberete-li si dřevěný psací stůl z kolekce Marone lze s jistotou říci, že interiér Vaší pracovny bude doplněn o praktický a krásný nábytek. Borovice, z níž je produkt vyroben je povrchově upraven bílým voskem, který nábytek vybaví doplňkovou ochrannou vrstvou.

9 990 Kč s DPH

  • 2smar12
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Šířka: 125 cm
Výška: 98,5 cm
Hloubka: 62 cm
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Pojezdy zásuvek: Kolečkové

Psací stůl Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Vyberete-li si dřevěný psací stůl z kolekce Marone lze s jistotou říci, že interiér Vaší pracovny bude doplněn o praktický a krásný nábytek. Borovice, z níž je produkt vyroben je povrchově upraven bílým voskem, který nábytek vybaví doplňkovou ochrannou vrstvou. Horní desky dřevěného psacího stolu jsou namořeny. Nezpochybnitelným charakteristickým a viditelným rysem jsou letokruhy nacházející se na povrchu nábytku. Bílá barva ve spojení s barvou přírodního dřeva je řešení, které je v současné době velmi oblíbené. Originální vzhled psacího stolu ve spojení s funkčností samotného produktu je zárukou úspěchu každého interiéru.

Pokud musíte často svůj drahocenný čas trávit za psacím stolem a vykonávat přitom různé činnosti – od řešení úkolů po zasílání pracovních e-mailů, zvažte výhody našeho produktu. Spojení klasického vzhledu a funkčnosti je vhodné pro ambiciózní osoby, kteří milují stylová řešení. Je nezpochybnitelné, že se pracuje nejlépe na místě, ve kterém je vám příjemné, útulné a mile zařízené. Dřevěný psací stůl Marone už svým samotným vzhledem dodává interiéru útulný charakter. Je vhodný do každé místnosti, která slouží jako pracovní prostředí – např. v ordinaci. Tři zásuvky pojmou všechny věci, které mohou působit chaoticky a otevřené prostory umožní přizpůsobit psací stůl charakteru svého majitele.

Když se rozhodnete pro koupi nábytku zhotoveného ze dřeva, pamatujte, že podléhá procesu stárnutí, který je naprosto přirozený. Abyste měli co nejdéle radost z bezchybného vzhledu koupeného nábytku, je třeba o něj důkladně pečovat. Především se doporučuje nepoužívat silné detergenty nebo drsné hadříky, protože mohou poškodit povrch nábytku. Přímé působení UV záření a topná tělesa umístěna v blízkosti nábytku mohou mít negativní vliv na jeho vzhled.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty