Psací stolyPsací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Psací stůl je nezvyklý tvor, tento kus nábytku vznikl spojením komody a stolu. 

7 790 Kč s DPH

  • PL031B/O
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Výška: 77 cm
Hloubka: 53 cm
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Barva: Bílá / Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Psací stůl je nezvyklý tvor, tento kus nábytku vznikl spojením komody a stolu. Také pro nás mělo toto spojení význam, využili jsme je při výrobě borovicového psacího stolu Belluno Elegante. Spojili jsme velkolepost komody, když jsme navrhovali zásuvku a skříňku s policí v nesmrtelné teplé bílé barvě (RAL 9010), s funkčností stolu, když jsme uvažovali o desce ořechové barvy pro dotvoření celku.

- OZDOBNÁ DESKA – Tmavá deska se výjimečným způsobem vyjímá na bílém nábytku a tvoří kontrastní prvek. Ozdobné frézování propůjčuje celku neobvyklý ráz a tvoří jeho estetické završení, čímž sjednocuje tento kus nábytku s jinými kusy řady Belluno Elegante.

- TICHÉ DOVÍRÁNÍ – Ověřený systém tichého dovíránízásuvek značky Hettich je řešením na dlouhá léta. Zajišťuje stabilitu zásuvky a vhodnou oporu a také zabraňuje příliš rychlému zavírání zásuvky. Ode dneška můžete zásuvku zasouvat různou silou a přitom mít jistotu, že vždy se sama zavře. 

- KOVOVÉ ÚCHYTKY -  Stylové a charakteristické kulaté úchytky starozlaté barvy dávají tomuto kusu třídu a jsou pro dřevěný nábytek důstojným finálním doplňkem.    

- OZDOBNÝ PODSTAVEC – Nábytek potřebuje pevnou oporu. Takovou oporou je ozdobný podstavec použitý u tohoto psacího stolu. Spojuje estetické a lahodící oku prvky s pevnou a stabilní konstrukcí.

Když jsme vyvíjeli tento originální nábytek, brali jsme v úvahu také jiná velmi důležitá hlediska. Mezi jinými jsme mysleli na jeho použití v menších místnostech a proto je to dosti nepatrný, avšak vysoce funkční kus nábytku. To umožňuje umístit psací stůl v menším dětském pokoji, malé knihovně anebo na malé hotelové recepci. Nic však nebrání tomu, aby tento skvělý kus nábytku byl využit v prostorné kanceláři vedle komody a regálu a tímto doplnil vybavení interiéru. 

S ohledem na uživatele byl u zásuvky použit systém tichého dovírání a u police možnost nastavení výšky.  K nátěru jsme použili vodní barvu s kryvostí na úrovni 85%, díky čemu je ještě elegantnější a vyniká neobyčejnost a neopakovatelnost tohoto bílého nábytku. Jemné kovové úchytky starozlaté barvy, lem o tloušťce 5 cm ořechové barvy a specifický podstavec, ladicí s ostatními kusy nábytku z řady Belluno Elegante, Vám umožní vytvořit svou vlastní kompozici.Psací stůl Belluno má uvnitř jeden nátěr, boční části zásuvky nejsou natřeny, zadní stěna a dno zásuvky jsou standardně zhotoveny z HDF desky. 

Musíte si uvědomit, že koupí dřevěného nábytku získáváte jedinečný kus.  Proto je třeba o něj výjimečně pečovat, k ošetřování dřevěného nábytku se nedoporučuje používat detergenty nebo drsné hadříky. Berte v úvahu také to, že dřevo stárne a proto letokruhy a suky jsou po určité době více viditelné. Pro zpomalení tohoto procesu není vhodné vystavovat dřevěný nábytek přímému působení UV paprsků ani jej umísťovat v blízkosti tepelných zdrojů (výdechy, topná tělesa, radiátory).

Psací stůl je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty