Psací stolyPsací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

  • Skladem
  • 130 cm
  • 53 cm
  • 77 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

7 790 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Psací stůl je nezvyklý tvor, tento kus nábytku vznikl spojením komody a stolu. 

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 130 cm
Hloubka: 53 cm
Výška: 77 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá / Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Psací stůl je nezvyklý tvor, tento kus nábytku vznikl spojením komody a stolu. Také pro nás mělo toto spojení význam, využili jsme je při výrobě borovicového psacího stolu Belluno Elegante. Spojili jsme velkolepost komody, když jsme navrhovali zásuvku a skříňku s policí v nesmrtelné teplé bílé barvě (RAL 9010), s funkčností stolu, když jsme uvažovali o desce ořechové barvy pro dotvoření celku.

- OZDOBNÁ DESKA – Tmavá deska se výjimečným způsobem vyjímá na bílém nábytku a tvoří kontrastní prvek. Ozdobné frézování propůjčuje celku neobvyklý ráz a tvoří jeho estetické završení, čímž sjednocuje tento kus nábytku s jinými kusy řady Belluno Elegante.

- TICHÉ DOVÍRÁNÍ – Ověřený systém tichého dovíránízásuvek značky Hettich je řešením na dlouhá léta. Zajišťuje stabilitu zásuvky a vhodnou oporu a také zabraňuje příliš rychlému zavírání zásuvky. Ode dneška můžete zásuvku zasouvat různou silou a přitom mít jistotu, že vždy se sama zavře. 

- KOVOVÉ ÚCHYTKY -  Stylové a charakteristické kulaté úchytky starozlaté barvy dávají tomuto kusu třídu a jsou pro dřevěný nábytek důstojným finálním doplňkem.    

- OZDOBNÝ PODSTAVEC – Nábytek potřebuje pevnou oporu. Takovou oporou je ozdobný podstavec použitý u tohoto psacího stolu. Spojuje estetické a lahodící oku prvky s pevnou a stabilní konstrukcí.

Když jsme vyvíjeli tento originální nábytek, brali jsme v úvahu také jiná velmi důležitá hlediska. Mezi jinými jsme mysleli na jeho použití v menších místnostech a proto je to dosti nepatrný, avšak vysoce funkční kus nábytku. To umožňuje umístit psací stůl v menším dětském pokoji, malé knihovně anebo na malé hotelové recepci. Nic však nebrání tomu, aby tento skvělý kus nábytku byl využit v prostorné kanceláři vedle komody a regálu a tímto doplnil vybavení interiéru. 

S ohledem na uživatele byl u zásuvky použit systém tichého dovírání a u police možnost nastavení výšky.  K nátěru jsme použili vodní barvu s kryvostí na úrovni 85%, díky čemu je ještě elegantnější a vyniká neobyčejnost a neopakovatelnost tohoto bílého nábytku. Jemné kovové úchytky starozlaté barvy, lem o tloušťce 5 cm ořechové barvy a specifický podstavec, ladicí s ostatními kusy nábytku z řady Belluno Elegante, Vám umožní vytvořit svou vlastní kompozici.Psací stůl Belluno má uvnitř jeden nátěr, boční části zásuvky nejsou natřeny, zadní stěna a dno zásuvky jsou standardně zhotoveny z HDF desky. 

Musíte si uvědomit, že koupí dřevěného nábytku získáváte jedinečný kus.  Proto je třeba o něj výjimečně pečovat, k ošetřování dřevěného nábytku se nedoporučuje používat detergenty nebo drsné hadříky. Berte v úvahu také to, že dřevo stárne a proto letokruhy a suky jsou po určité době více viditelné. Pro zpomalení tohoto procesu není vhodné vystavovat dřevěný nábytek přímému působení UV paprsků ani jej umísťovat v blízkosti tepelných zdrojů (výdechy, topná tělesa, radiátory).

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty