Psací stolyPsací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / dub, masiv, borovice

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / dub, masiv, borovice

  • Skladem
  • 130 cm
  • 53 cm
  • 77 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

7 790 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / dub, masiv, borovice

Nábytek byl zhotoven v teplé bílé barvě RAL9010 s deskou dubové barvy. Je to nábytek, který zcela jistě uspokojí očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů a naplní Váš interiér neobvyklou harmonií.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 130 cm
Hloubka: 53 cm
Výška: 77 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá / Dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá / dub, masiv, borovice

Představujeme Vám nové provedení borovicového psacího stolu, který se ideálně hodí jak do menších interiérů, tak do stylových velkých prostor. Nábytek byl zhotoven v teplé bílé barvě RAL9010 s deskou dubové barvy. Je to nábytek, který zcela jistě uspokojí očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů a naplní Váš interiér neobvyklou harmonií.

Netuctový psací stůl Belluno Elegante byl celý vyrobený ze dřeva finské borovice a natřen ekologickou vodní barvou v teplém bílém odstínu.  

- OZDOBNÁ DESKA – Borovicová deska natřenadubovou barvou představuje dokonalé řešení pro lidi, kteří hledají výrazné kontrasty a zároveň nábytek ze dřeva. Pokud Vás nudí bílý nábytek, pak deska dubové barvy je pro Vás ideálním řešením. Pojí v sobě estetiku a praktičnost. 

- TICHÉ DOVÍRÁNÍ – Zásuvkové kolejnice nejvyšší kvalityod firmy Hettich jsou spolehlivé a léty prověřené. Zajišťují pevné uchopení zásuvky a zároveň zabraňují bouchání nebo náhodnému otevření zásuvky.  

- KOVOVÉ ÚCHYTKY – Stylové úchytky starozlaté barvy. Dokonalá ozdoba každého nábytku. V tomto případě je to estetické završení celého konceptu jednotné řady Belluno Elegante.

- OZDOBNÝ PODSTAVECPevná opora, stabilita – to jsou v životě velmi důležité věci. U nábytku je to podobné. Esteticky upravený nábytek, umístěný na pevném podstavci je zárukou úspěchu.

Borovice je materiál šetrný k životnímu prostředí.  Dokonale se hodí pro výrobu dřevěného nábytku. Zvláště pak finská odrůda borovice, tvrdší a odolnější než ruská borovice.  zásuvky najdete kolejnice nejvyšší kvality od firmy HETTICH se systémem tichého dovírání a díky tomu její používání je radost sama. Ozdobné frézování a dolní lišta to jsou prvky, které jsou určitým symbolem provensálského stylu a svými charakteristickými rysy se dokonale kloubí s jeho slohem.

Za dřevěnými dvířky se ukrývá police, na kterou můžete uložit Vaše oblíbené knížky nebo sešity. Frézovaná deska o tloušťce 5 cm byla natřena dubovou barvou. Vnitřek psacího stolu byl natřen jednou (na bílo), kdežto boční stěny zásuvky jsou vyrobené z borovice bez nátěru. Zadní stěna a dna zásuvek jsou zhotoveny z HDF desky. Vkusné úchytky tvoří prvek, který se bude nepochybně vyjímat na pozadí bílého dřeva. Díky své starozlaté barvě jsou v dokonalé souhře s deskou.  

 

Při koupi dřevěného nábytku je třeba vzít v úvahu přirozený proces stárnutí. Na dřevěném nábytku mohou po určité době být viditelné suky a také letokruhy.  Je třeba se vyhýbat místům, kde přímo působí UV paprsky a blízkosti otopných zařízení. Není vhodné používat drsné hadříky a čisticí prostředky, které nejsou určeny pro dřevo. Díky správné údržbě nábytku budete mít z něho radost dlouhá léta.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty