Psací stolyPsací stůl Belluno Elegante - malý, bílý, masiv, borovice

Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý, masiv, borovice

  • Skladem
  • 130 cm
  • 53 cm
  • 77 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

7 790 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý, masiv, borovice

Bílý psací stůl se dokonale hodí také do pokoje pro teenagery anebo, díky svým nepříliš velkým rozměrům, do kanceláře s více pracovními místy.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 130 cm
Hloubka: 53 cm
Výška: 77 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý, masiv, borovice

Víte, že psací stůl jako funkční nábytek byl používán už v XVII. století? Tehdy byl považován především za nábytek určený k psaní a práci. Náš borovicový psací stůl z řady Belluno Elegante plní nejen tuto funkci. Vypadá bezvadně a skvěle zaplní místo ve Vaší pracovně, sekretariátě nebo recepci. Bílý psací stůl se dokonale hodí také do pokoje pro teenagery anebo, díky svým nepříliš velkým rozměrům, do kanceláře s více pracovními místy.

- OZDOBNÁ DESKA – Deska byla také vyrobena z borovicového dřeva, doplněna krásným, hlubokým frézováním je ozdobou tohoto kusu nábytku.  Dokonale ladí s ostatními díly řady Belluno Elegante, jako jsou regál, komody, vitríny.  

- TICHÉ DOVÍRÁNÍ – Systém tichého dovírání od firmy Hettich tvoří velmi kvalitní kolejnice, díky nimž už nikdy neuslyšíte nepříjemný hluk při zavírání zásuvky. Zásuvka postrčena ve směru nábytku automaticky se posune až do úplného zavření.

- KOVOVÉ ÚCHYTKY – Kovové úchytky v barvě starého stříbra jsou pomyslnou třešničkou na dortu dřevěného psacího stolu. Dokonale se hodí k provensálskému stylu, v němž je vyroben nábytek Belluno Elegante.                                                                              

- OZDOBNÝ PODSTAVEC – Psací stůl spočívá na ozdobném podstavci, který mu poskytuje správnou oporu a stabilitu celého kusu nábytku.

V dnešní době se klade velký důraz na ergonomii. Téměř každý centimetr jsme přizpůsobili tomuto požadavku. Vhodná výška a šíře volného místa pro židli, jedna zásuvka na drobnosti a prostorná skříňka s nastavitelnou policí, kterou můžete přizpůsobit svým požadavkům. U bílého psacího stolu Belluno Elegante jsme opět zvolili teplou bílou barvu (RAL 9010) s ohledem na její nadčasovost a univerzálnost. K povrchové úpravě jsme použili mořidlo a vodní barvu, díky čemuž letokruhy a suky nejsou zcela zakryty, ale cca na 85%. Pro ještě vyšší komfort používání byly k zásuvce namontovány kolejnice s tichým dovíráním. Jemné úchytky v odstínu starého stříbra, pevná bílá horní deska lemovaná 5 cm ozdobným frézováním a jemný ozdobný podstavec vdechují tomuto neobyčejnému nábytku neopakovatelnost a půvab. Psací stůl Belluno je uvnitř jednou natřený, boční stěny zásuvky jsou bez nátěru, zadní stěna a dno zásuvky jsou standardně provedeny z HDF desky.  

Při koupi dřevěného nábytku nezapomeňte, že se Vám dostává do rukou neopakovatelný kus, jediný svého druhu. Proto je nutno o něj pečovat, k ošetřování dřevěného nábytku nedoporučujeme používat drsné hadříky ani detergenty. Mějte také na paměti, že dřevo stárne, že letokruhy a suky se časem stávají více viditelné. Pro zpomalení tohoto procesu je nutné, abyste dřevěný nábytek nevystavovali působení UV záření ani jej neumísťovali v blízkosti tepelných zdrojů (topných těles, výdechů, radiátorů).

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty