Psací stolyPsací stůl Belluno Elegante, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Psací stůl má dvě symetrické zásuvky a skřínky s policí. Celek je spojen deskou silnou 5 cm a zdobenou římsou.

9 890 Kč s DPH

  • PL023B/D
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!
Série: Belluno Elegante
Šířka: 53 cm
Výška: 72 cm
Délka: 155 cm
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Určitě jste vždy snili o funkčním psacím stole, který bude rovněž elegantním nábytkem. Pečlivě zpracovaný z nejkvalitnějších materiálů a výborně zpracovanými detaily. Spojuje pohodlí a jedinečný vzhled. Takový nábytek jste právě našli. Psací stůl Belluno Elegante.

Nábytek je celý vyroben z finského borového dřeva, jehož vlastnosti jsou známé a ceněny po celém světě. V drsných skandinávských podmínkách jsou letokruhy stromů velmi husté, což zajišťuje mimořádnou tvrdost dřeva. Je mnohem odolnější a vydrží déle než běžně používaná borovice. Psací stůl má dvě symetrické zásuvky a skřínky s policí. Celek je spojen deskou silnou 5 cm a zdobenou římsou. Dodatečně je v zadní části k vyztužení konstrukce příčný nosník spojující vertikální prvky stolu. To vše činí tento nábytek extrémně stabilním a poskytne pohodlí během mnoha hodin práce nebo studia a odpočinku. Psací stůl má také vkusné rukojetí v barvě starého zlata.

Dřevěný psací stůl se dokonale hodí k jinému nábytku Belluno Elegante, ale může to být také kontrastní doplněk k jiným kolekcím.

Při pořizovaní bílého nábytku ze dřeva, je třeba brát v úvahu přirozený proces stárnutí. Údržbě bílého nábytku je třeba věnovat pozornost. Neměli bychom pro tento účel používat hrubou tkaninu a kuchyňské čisticí prostředky – mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření a také lokalizovat v těsné blízkosti topení.

Nábytek je dodáván v balících s pokyny a příslušenstvím pro samostatnou montáž.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Studénka, Česká republika) dne 03.12.2017 (Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá-dub, masiv, borovice) :
(5/5

Krásný a propracovaný

Nakoupili jsme více produktů i když s obavami po předchozích zkušenostech s jinými prodejci, ale tady bylo vše naprosto v pořádku. Jsme opravdu velmi spokojeni s nábytkem a všude Vás doporučujeme. Také jsme využili možnosti sestavení nábytku přímo u nás a pánové byli velmi šikovní. Ještě jednou moc děkujeme.

Související produkty