Úložný prostor pod postel Marone, bílý, masiv, borovice

Kód: AS2SMAR35
Neohodnoceno
5 390 Kč
Skladem (> 5 ks)

Úložný prostor je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Marone
Kód zboží: AS2SMAR35
Výška: 22 cm
Šířka: 198 cm
Hloubka: 96 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další ze skrytých neocenitelných pomocníků. Úložný prostor pod postel navenek vypadá velmi nenápadně. Skoro jako nosná deska postele. Skvěle ovšem využívá prostor, který by jinak byl jen dalším místem, na který sedá prach.

Nenápadný pomocník

Se svou šířkou 198 cm, hloubkou plných 96 cm a výškou 22 cm s přehledem pojme všechny lůžkoviny. Možná už delší dobu sníte o krásné posteli s bohatým přehozem a dekoračními polštářky. Přes den bude vaše postel krásnou ozdobou a v noci nadýchaným obláčkem a oázou klidu. Můžete klidně snít dál v pohodlí a přitom své sny zároveň plnit.

Místo pro vaše poklady

Úložný prostor pod postel nemusíte využívat jen k uschování přikrývky a polštáře. Krabice s fotkami a vzpomínkami, knihy, sezónní oblečení. Nebo třeba tajná zásobárna na mlsání? Rozhodně   se nemusíte nikomu zpovídat. Místo pod vaší postelí bude patřit jen vám. A díky úložnému prostoru jej můžete využít pro cokoliv. Jste limitováni pouze rozměry.

Tiše a jednoduše

Bílý dřevěný šuplík z masivní finské borovice se vysouvá velmi lehce a tiše. Je totiž na spodní straně opatřen malými plastovými kolečky. Jako všechny ostatní kusy nábytku ze série Marone je i úložný prostor natřen ekologickým a zdravotně nezávadným nátěrem v příjemném odstínu bílé barvy. Pokud se vrátíme k tomu tajnému mlsání, vaše utajená čokoláda se bude v šuplíku cítit velmi dobře a zdravotně neohroženě. Alespoň než ji sníte.

Marone detsky pokoj

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Marone
Kód zboží: AS2SMAR35
Výška: 22 cm
Šířka: 198 cm
Hloubka: 96 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: