Postel Venice 180, bílá, masiv, borovice, 180 x 200 cm

Kód: 1671/BEZ
Neohodnoceno
8 050 Kč
Momentálně nedostupné

Postel je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Série: Venice
Kód zboží: ASPL7018
Výška: 85 cm
Šířka: 190 cm
Délka: 211 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postel Venice 180, bílá, masiv, borovice, 180 x 200 cm

Nejvyšší komfort z celé řady Venice vám může nabídnout právě tato postel s úctyhodnými rozměry v šířce 180 cm s délkou 200 cm. Nízké provedení zajistí, že se ve spánku budete cítit bezpečně a postel nebude v kombinaci s dalšími kusy nábytku řady Venice působit mohutně.

Lehké členění čela postele

Čelo postele je důležité hned z několika důvodů. Navyšuje stabilitu postele, slouží jako ozdobný prvek a zároveň ochraňuje stěnu, ke které přisunete postel. Navíc vytvoří další vrstvu, a proto pokud spíte pod oknem, bude vás chránit před chladem. Jelikož se jedná o nejvýraznější část celé postele, je vybavena tak, aby ladila s dalšími kusy nábytku řady Venice. Čelo je drobně členěno drobnými průhledy. Dalším ozdobným prvkem jsou zkosené nohy v přední části, které slouží jako drobná a minimalistická dekorace. Nebijí se v kombinaci se zdobením čela a lehce narušují základní strohé provedení postele.

Světlá a svěží barva

Bílý nátěr, jímž je opatřena postel z finské borovice chrání dřevo a zároveň nabídne rozjasnění vaší ložnice. Lehká bílá barva nezakrývá dokonale texturu, aby vynikly příjemné vlastnosti dřeva. Dále také navozuje pocit čistoty, svěžesti, takže se vaší ložnici budete cítit příjemně, klidně a nebude vás zrušit zbytečně agresivní barevné provedení. Pokud vám bílá barva přijde příliš neutrální, vždy je možnost ložnici vyzdobit s nápaditými polštářky různých vzorů, které tento minimalistický nábytek oživí tak, aby na vás působil příjemně.

Složení barvy je speciálně navrženo tak, aby dřevo mohlo přirozeně dýchat a udržet si svou svěží a zdravou podobu po dlouhá léta.

venice panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Venice
Barva: Bílá
Výška: 85 cm
Šířka: 190 cm
Délka: 211 cm
Povrch: Matný
Materiál: Dřevo
Úložný prostor: Bez úložného prostoru
Kód zboží: ASPL7018
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: