Postel Belluno Elegante 180, borovice, bílá, 180 x 200 cm, masiv

Kód: 1577/BEZ
4 hodnocení
11 790 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
14.4.2020

Postel je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Kód zboží: ASPL020B
Výška čela u hlavy: 95 cm
Šířka: 201 cm
Délka: 214 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postel Belluno Elegante 180, borovice, bílá, 180 x 200 cm, masiv

Nejširší borovicová bílá postel ze série Belluno Elegante. Každému z partnerů poskytuje ideálních 90 cm šířky prostoru pro ničím nerušený spánek. Pokud to prostor vašeho bytu dovolí, dopřejte si pohodlí široké manželské postele. Navíc takto široká postel zvládne i případný nájezd dalších malých nocležníků, kteří se třeba v noci bojí spát ve svých dětských pokojích sami. 

Postel je dominantou každé ložnice

Proto si zaslouží vaši plnou pozornost při výběru. Nehraje zde roli pouze estetická stránka, ale především její užitné vlastnosti. Borovicové dřevo je dobrou volbou. Díky použití pravé finské borovice je postel pevná a odolná. Měla by taková být. Bude s vámi totiž trávit dlouhé roky. Postel měníme jen několikrát za život. 

Zdravý spánek pro zdravý život

Je prokázáno, že spánek přímo ovlivňuje naše zdraví. Nejen to duševní, ale také to fyzické. Postel z masivu ovlivňuje vaše zdraví v pozitivním smyslu slova i svým materiálovým složením. Dřevo je přírodní. A postel je natřená ekologickou, vodou ředitelnou barvou, která je naprosto zdravotně nezávadná. Navíc dovoluje dřevu dýchat a dává vyniknout jeho přirozené kresbě. 

Ložnice Belluno

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Barva: bílá, bílá/ořech, bílá/zlatý dub
Délka: 214 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 201 cm
Úložný prostor: s úložným prostorem
Výška: 70 cm
Kód zboží: ASPL020B
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Nosnost: 240 kg
Výška opěrky hlavy: 95 cm
Rozměry roštu do postele: 2 rošty 90 x 200 cm