Postele

Postel Belluno Elegante 160, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 181 cm
  • 70 cm
  • 214 cm

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

10 690 Kčs DPH

2 osoby 1 - 2 hod.
Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Postel Belluno Elegante 160, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv

Bílá postel do ložnice Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku.  Je navržena tak, aby byla krásná a solidní. Postel je vyrobena z nezvykle trvanlivého dřeva finské borovice, jež je současně nejlepší na trhu.

Parametry

Šířka 181 cm
Výška 70 cm
Délka 214 cm
Série Belluno Elegante - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 1 - 2 hod.
Výška opěrky hlavy 95 cm
Rozměry matrace 160 x 200 cm nebo 2 matrace 80 x 200 cm
Rozměry roštu do postele 160 x 200 cm nebo 2 rošty 80 x 200 cm
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Nosnost 240 kg

Postel Belluno Elegante 160, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv

Bílá postel z borovicového dřeva do ložnice z řady Belluno Elegante. Spíte a spíte, ale pořád se necítíte odpočatí? Sníte o opravdu komfortním spánku, který Vám dopřeje regeneraci po těžkém dni? O místě, na které se budete každou noc s chutí vracet? Současně se nemíníte vzdát výjimečného designu, ekologických materiálů a klasické krásy, které budou dlouho potěšením pro Vaše oči?

Pokud se tento popis hodí na Vás – pak nemusíte už déle hledat! Neobyčejná postel Belluno Elegante v krásném odstínu teplé bílé barvy je jako stvořena pro takové výjimečné lidi jako jste Vy! Je vyrobená ze dřeva finské borovice, skvěle vypadá a je pohodlná – co víc si můžeš přát? Všichni víme, jak důležitá je noční regenerace. Avšak postel to není jen místo, kde spíme. Skvěle poslouží ke čtení oblíbených knížek, sledování filmů nebo ranního povalování se. Bílá postel do ložnice Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku.  Je to naše absolutní novinka. Navržena tak, aby byla krásná a solidní. Postel je vyrobena z nezvykle trvanlivého dřeva finské borovice, jež je současně nejlepší na trhu. Dřevo je natřené ekologickými barvami v odstínu teplé bílé, díky čemuž může dýchat a podléhat přirozeným procesům. Použití ekologických výrobků odpovídá současným trendům a přispívá k lepšímu stavu životního prostředí.

Bílou postel ze dřeva finské borovice stojí za to doporučit nejen s ohledem na použité materiály. Hlavové a nožní čelo postele jsou zdobeny krásným frézováním, jež jim propůjčuje subtilní krásu. Díky malému soklu, doplňujícímu spodek nožního čela, celek působí lehce a jemně. Současně poskytuje soukromí a díky tomu vaši hosté nebudou pozorovat prostor pod postelí. Díky odstínu teplé bílé barvy postel Belluno Elegante se skvěle hodí k různým typům vybavení místnosti a nebude opticky zatěžovat ložnici.

Rošt a matrace nejsou součástí postele. Musí se dokoupit samostatně.

Borovicová postel Belluno Elegante se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z řady Belluno Elegante, ale může být také samostatným doplňkem k jiným sestavám. Pokud se rozhodnete pro bílý dřevěný nábytek, nezapomínejte, že podléhá přirozenému procesu stárnutí.

Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čisticím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čisticí prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 181 cm
Výška 70 cm
Délka 214 cm
Série Belluno Elegante - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 1 - 2 hod.
Výška opěrky hlavy 95 cm
Rozměry matrace 160 x 200 cm nebo 2 matrace 80 x 200 cm
Rozměry roštu do postele 160 x 200 cm nebo 2 rošty 80 x 200 cm
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Nosnost 240 kg

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK