Postel Belluno Elegante 160, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv

Kód: 1580/BEZ
2 hodnocení
10 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Postel je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Kód zboží: ASPL019B
Výška čela u hlavy: 95 cm
Šířka: 181 cm
Délka: 214 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postel Belluno Elegante 160, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv

Efektně frézovaná bílá postel v provensálském stylu bude oku lahodící dominantou každé ložnice. Snoubí v sobě krásu i sílu. Není jen jemná a elegantní. Jemná elegance sice také má své kouzlo, u nábytku však musíme brát v úvahu i jeho funkčnost. V případě postele dvojnásob, protože v posteli trávíme až celou jednu třetinu života. 

Není jedno, kde usínáme

Spoustu dalších nepříjemností v životě prostě musíme někdy překousnout a strpět. Ale v případě spánku byste si měli opravdu bedlivě vybírat. Spánek totiž nepodléhá naší vědomé kontrole. A proto o tom, zda se dobře vyspíme, rozhoduje spousta faktorů. Jedním z nich je právě to, jestli se ve své posteli cítíme dobře a příjemně. 

Zdravé mikroklima

Oceníme jej v celém domově. V ložnici o to více, že v ní trávíme podstatnou část svých životů. Masivní borovicové dřevo je přírodní materiál a neobsahuje žádné cizorodé látky. Hezky voní a je příjemné na dotek. Použitá barva je ekologická a zdravotně nezávadná. Navíc nechává jemně prosvítat přirozenou strukturu dřeva. Spánek se stane požitkem.

Kam s ní?

To si možná říkáte každé ráno u stlaní přikrývky. K posteli můžete dokoupit kompatibilní úložný prostor, kam každé ráno bezpečně uložíte polštáře nebo onu již zmíněnou přikrývky. Nebo cokoliv jiného. Vysouvací šuplík pod postel je vybaven plastovými kolečky, takže jej jednoduše vysunete a zase zasunete na místo.

Ložnice Belluno

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Barva: bílá, bílá/ořech, bílá/zlatý dub
Délka: 214 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 181 cm
Úložný prostor: s úložným prostorem
Výška: 70 cm
Kód zboží: ASPL019B
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Nosnost: 240 kg
Výška opěrky hlavy: 95 cm
Rozměry matrace: 160 x 200 cm nebo 2 matrace 80 x 200 cm
Rozměry roštu do postele: 160 x 200 cm nebo 2 rošty 80 x 200 cm