postele z masivuPostel Toskania 180 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 180 x 200 cm, TAHOMA

Postel Toskania 180 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 180 x 200 cm

Postel Toskania 180 ocení všichni, kteří mají rádi komfort a pohodlný spánek.

13 490 Kč s DPH

  • PL2029B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!
Série: Toskania
Šířka: 187 cm
Délka: 217 cm
Výška opěrky hlavy: 99 cm
Výška čela u nohou: 70 cm
Výška postele bez matrace: 45 cm
Rozměry matrace: 180 x 200 cm nebo 2 matrace 90 x 200 cm
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 56 x 58 cm, h: 11 cm
Rozměry roštu do postele: 2 rošty 90 x 200 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Nosnost: 240 kg

Postel Toskania 180 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 180 x 200cm, TAHOMA

Bílá postel Toskania je skvělým řešením pro ty, kdo si cení přírodní krásu a pohodlný spánek. Ozdobné frézování a madla v barvě starého zlata propůjčí interiéru noblesu a eleganci. Teplý, bílý ozdobný ekologický lak způsobí, že postel nejen skvěle vypadá, ale je i příjemná na dotek. Postel vyrobená z masivních dřevěných prvků je velmi stabilní a trvanlivá. Možnost volby jednoho z originálních barevných provedení zaručuje úspěch při vybavení interiéru ložnice. Jak báječný okamžik, kdy po dlouhém dni uléháme do naší teplé postele. Po pravdě řečeno tato chvíle nemůže trvat věčně, ale může našemu tělu i duši poskytnout maximální odpočinek. S ohledem na vaše potřeby nabízíme bílou postel z borovice Toskania. V pohodlné bílé dřevěné posteli Toskania dokonce krátké odpolední zdřímnutí bude neobvykle příjemné.

Specifická atmosféra, kterou poskytuje přírodní dřevo, umožní se zklidnit a relaxovat. Přírodní struktura pórů a suků je zdůrazněna použitím vodního laku v teplém bílém odstínu. Tato neopakovatelná a teplá atmosféra zaručuje klidný a hluboký spánek. Velmi pevné a masivní prvky rámu postele Toskania vyrobené z masivního borovicového dřeva a dodatečné zpevnění uprostřed způsobují, že postel má velmi stabilní konstrukci. Prostor pod postelí je využit pro objemné šuplíky, které mohou sloužit pro uložení lůžkovin nebo jako příruční odkládací přihrádka.

Rošt a matrace nejsou součástí postele. Musí se dokoupit samostatně.

Postel Toskania ocení všichni, kteří mají rádi komfort a pohodlný spánek. Postel je dostupná také v barvě přírodní borovice. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva, podléhá přirozenému procesu stárnutí a póry a suky postupem času jsou víc viditelné. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dát pozor, aby se nepoužívaly abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky – mohou způsobit poškrábání a vyblednutí povrchu. Nedoporučuje se nábytek vystavovat přímému působení UV paprsků a v blízkosti topení.

Postel je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Praha, Česká republika) dne 20.09.2017 (Postel Toskania 180 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 180 x 200 cm, TAHOMA) :
(5/5

Opravdová spokojenost

Nábytek je ještě hezčí než na obrázku. Děkujeme, jsme opravdu spokojení.

Související produkty