postele z masivuPostel Toskania 160 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 160 x 200 cm, TAHOMA

Postel Toskania 160 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 160 x 200 cm

  • Skladem
  • 167 cm
  • 217 cm
  • Toskania
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

13 490 Kč s DPH

2 osoby 3 - 4 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Postel Toskania 160 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 160 x 200 cm, TAHOMA

Postel Toskania 160 ocení všichni, kteří mají rádi komfort a pohodlný spánek. Postel je dostupná také v barvě přírodní borovice. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva, podléhá přirozenému procesu stárnutí a póry a suky postupem času jsou víc viditelné.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 167 cm
Délka: 217 cm
Série: Toskania
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Výška opěrky hlavy: 99 cm
Výška čela u nohou: 70 cm
Výška postele bez matrace: 45 cm
Rozměry matrace: 160 x 200 cm nebo 2 matrace 80 x 200 cm
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 56 x 58 cm, h: 11 cm
Rozměry roštu do postele: 160 x 200 cm nebo 2 rošty 80 x 200 cm
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Nosnost: 240 kg

Postel Toskania 160 se šuplíky, borovice, masiv, bílá, 160 x 200cm, TAHOMA

Bílá postel Toskania je skvělým řešením pro ty, kdo si cení přírodní krásu a pohodlný spánek. Ozdobné frézování a madla v barvě starého zlata propůjčí interiéru noblesu a eleganci. Teplý, bílý ozdobný ekologický lak způsobí, že postel nejen skvěle vypadá, ale je i příjemná na dotek. Postel vyrobená z masivních dřevěných prvků je velmi stabilní a trvanlivá. Možnost volby jednoho z originálních barevných provedení zaručuje úspěch při vybavení interiéru ložnice. Jak báječný okamžik, kdy po dlouhém dni uléháme do naší teplé postele. Po pravdě řečeno tato chvíle nemůže trvat věčně, ale může našemu tělu i duši poskytnout maximální odpočinek. S ohledem na vaše potřeby nabízíme bílou postel z borovice Toskania. V pohodlné bílé dřevěné posteli Toskania dokonce krátké odpolední zdřímnutí bude neobvykle příjemné.

Specifická atmosféra, kterou poskytuje přírodní dřevo, umožní se zklidnit a relaxovat. Přírodní struktura pórů a suků je zdůrazněna použitím vodního laku v teplém bílém odstínu. Tato neopakovatelná a teplá atmosféra zaručuje klidný a hluboký spánek. Velmi pevné a masivní prvky rámu postele Toskania vyrobené z masivního borovicového dřeva a dodatečné zpevnění uprostřed způsobují, že postel má velmi stabilní konstrukci. Prostor pod postelí je využit pro objemné šuplíky, které mohou sloužit pro uložení lůžkovin nebo jako příruční odkládací přihrádka.

Rošt a matrace nejsou součástí postele. Musí se dokoupit samostatně.

Postel Toskania ocení všichni, kteří mají rádi komfort a pohodlný spánek. Lůžko je dostupné také v barvě přírodní borovice. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva, podléhá přirozenému procesu stárnutí a póry a suky postupem času jsou víc viditelné. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dát pozor, aby se nepoužívaly abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky – mohou způsobit poškrábání a vyblednutí povrchu. Nedoporučuje se nábytek vystavovat přímému působení UV paprsků a v blízkosti topení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty