postele z masivuPostel Toskania 140 se šuplíky, borovice, masiv, 140 x 200cm, (odstín Medový) TAHOMA

Postel Toskania 140 s šuplíky, borovice, masiv

Postel Toskania se bude líbit příznivcům vysoké kvality a klasického stylu. Dekorační frézování a kování propůjčují interiéru úroveň a eleganci. Masivní borovicové dřevo je ošetřené přirozeným, vodou ředitelným lakem, přátelským k životnímu prostředí, díky čemuž nábytek nejen skvěle vypadá,...

12 490 Kč s DPH

  • PL2027
  • Skladem u dodavatele. Dodání do 1-10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: 147 cm
Délka: 217 cm
Výška opěrky hlavy: 99 cm
Výška čela u nohou: 70 cm
Výška postele bez matrace: 45 cm
Rozměry matrace: 140 x 200 cm
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 56 x 58 cm, h: 11 cm
Rozměry roštu do postele: 140 x 200 cm
Barva: Medový odstín
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Nosnost: 240 kg

Postel Toskania 140 se šuplíky, borovice, masiv, 140 x 200cm, TAHOMA

Postel Toskania se bude líbit příznivcům vysoké kvality a klasického stylu. Dekorační frézování a kování propůjčují interiéru úroveň a eleganci. Masivní borovicové dřevo je ošetřené přirozeným, vodou ředitelným lakem, přátelským k životnímu prostředí, díky čemuž nábytek nejen skvěle vypadá, ale také je příjemný na dotek. Pevné dřevěné části postele mají vliv na stabilitu a životnost nábytku.

Možnost volby jednoho z originálních barevných provedení zaručuje úspěch při zařizování interiéru ložnice. Vracíme se domů, unaveni každodenními povinnostmi a shonem, sníme o okamžiku, kdy si budeme moci odpočinout ve vlastní posteli. Borovicová postel Toskania je vyrobena s ohledem na Vaše potřeby. Dokonce krátký poobědní spánek v pohodlné dřevěné posteli bude blahodárný pro tělo i duši. Originální klima tvořené přirozeným dřevem ve Vaší ložnici umožňuje zklidnit se a odpočinout si. Postel Toskania je vyrobena z přirozeného masívního dřeva nejvyšší kvality.

Přirozené křivky kruhů a suků tvoří výjimečné klima a jsou zárukou, že každá postel je originál. Díky dodatečné podpěře uprostřed a pevným prvkům má postel výjimečně stabilní konstrukci. Prostor pod postelí byl využit k umístění zásuvek s velkým objemem, které poslouží ke skladování ložního prádla nebo jako příruční schránky.

Rošt a matrace nejsou součástí postele. Musí se dokoupit samostatně.

Postel Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení komfort a pohodlný spánek. Má povrchovou úpravu ekologickým, vodou ředitelným lakem. Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozeným procesům stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dávat pozor, abychom nepoužívali drsné hadříky a kuchyňské detergenty – mohou poškodit nebo odbarvit povrch.

Postel je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty