Postel Nemo 80, bílá, masiv, borovice, 80x200 cm

postele z masivuPostel Nemo 80, bílá, masiv, borovice, 80x200 cm

Postel Nemo 80, bílá, masiv, borovice, 80x200 cm

Borovicová postel Nemo 80, je vyrobena z vysoce kvalitního pevné borovicového dřeva, přírodní lak upozorňuje na původní strukturu dřeva a zavádí teplé příjemné klima.

3 390 Kč s DPH

  • Nemo80
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 89,5 cm
Výška: 34 cm
Délka: 206 cm
Šířka bočnice: 12 cm
Výška opěrky hlavy: 65 cm
Rozměry matrace: 80 x 200 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Nosnost: 120 kg
Tloušťka bočnice: 28 mm

Postel Nemo 80, bílá, masiv, borovice, 80x200 cm

Dřevěná borovicová postel Nemo 80, je dokonalá kombinace vysoce kvalitní borovice a výjimečného designu. Fantastická linie této postele, dodá Vašemu interiéru styl a eleganci. Povrch postele je ošetřen ekologickou barvou na vodní bázi v odstínu teplé bílé. Díky kvalitnímu zpracování je borovicová postel Nemo 80 velmi stabilní a může vám sloužit dlouhá léta. Postel je přímo ideální do dětského pokoje.

Borovicová postel Nemo 80, je vyrobena z vysoce kvalitního pevné borovicového dřeva, přírodní lak upozorňuje na původní strukturu dřeva a zavádí teplé příjemné klima. Postel Nemo 80, je ideální volbou pro zákazníky, kteří ocení originální styl a komfort.

Rošt a matrace nejsou součástí postele. Musí se dokoupit samostatně.

Výběrem bílé postele Nemo 90 vyrobené z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i její přirozený proces stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Postel je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !