postele z masivuPostel Belluno Elegante 160, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv

Postel Belluno Elegante 140, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv

Bílá postel do ložnice Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku.  Je navržena tak, aby byla krásná a solidní. Postel je vyrobena z nezvykle trvanlivého dřeva finské borovice, jež je současně nejlepší na trhu.

10 690 Kč s DPH

  • PL019 / Belluno 160
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 181 cm
Výška: 70 cm
Délka: 214 cm
Výška opěrky hlavy: 95 cm
Rozměry matrace: 160 x 200 cm nebo 2 matrace 80 x 200 cm
Rozměry roštu do postele: 160 x 200 cm nebo 2 rošty 80 x 200 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Nosnost: 240 kg

Postel Belluno Elegante 160, borovice, bílá, 160 x 200 cm, masiv ( možné dokoupit i šuplík pod postel )

Bílá postel z borovicového dřeva do ložnice z řady Belluno Elegante. Spíte a spíte, ale pořád se necítíte odpočatí? Sníte o opravdu komfortním spánku, který Vám dopřeje regeneraci po těžkém dni? O místě, na které se budete každou noc s chutí vracet? Současně se nemíníte vzdát výjimečného designu, ekologických materiálů a klasické krásy, které budou dlouho potěšením pro Vaše oči?

Pokud se tento popis hodí na Vás – pak nemusíte už déle hledat! Neobyčejná postel Belluno Elegante v krásném odstínu teplé bílé barvy je jako stvořena pro takové výjimečné lidi jako jste Vy! Je vyrobená ze dřeva finské borovice, skvěle vypadá a je pohodlná – co víc si můžeš přát? Všichni víme, jak důležitá je noční regenerace. Avšak postel to není jen místo, kde spíme. Skvěle poslouží ke čtení oblíbených knížek, sledování filmů nebo ranního povalování se. Bílá postel do ložnice Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku.  Je to naše absolutní novinka. Navržena tak, aby byla krásná a solidní. Postel je vyrobena z nezvykle trvanlivého dřeva finské borovice, jež je současně nejlepší na trhu. Dřevo je natřené ekologickými barvami v odstínu teplé bílé, díky čemuž může dýchat a podléhat přirozeným procesům. Použití ekologických výrobků odpovídá současným trendům a přispívá k lepšímu stavu životního prostředí.

Bílou postel ze dřeva finské borovice stojí za to doporučit nejen s ohledem na použité materiály. Hlavové a nožní čelo postele jsou zdobeny krásným frézováním, jež jim propůjčuje subtilní krásu. Díky malému soklu, doplňujícímu spodek nožního čela, celek působí lehce a jemně. Současně poskytuje soukromí a díky tomu vaši hosté nebudou pozorovat prostor pod postelí. Díky odstínu teplé bílé barvy postel Belluno Elegante se skvěle hodí k různým typům vybavení místnosti a nebude opticky zatěžovat ložnici.

Rošt a matrace nejsou součástí postele. Musí se dokoupit samostatně.

Borovicová postel Belluno Elegante se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z řady Belluno Elegante, ale může být také samostatným doplňkem k jiným sestavám. Pokud se rozhodnete pro bílý dřevěný nábytek, nezapomínejte, že podléhá přirozenému procesu stárnutí.

Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čisticím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čisticí prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Postel je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty