Police z masívuPolice Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Police Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Police je celá vyrobena z přírodního borovicového dřeva. Je vybavena vysoce kvalitními montážními úchytkami, díky nimž se nemusíte obávat, že jednou v noci uslyšíte hluk padající police zatížené rámky na fotografie, suvenýry nebo květinami.

2 390 Kč s DPH

  • 2smar07
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Šířka: 150 cm
Výška: 20 cm
Hloubka: 20 cm
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Police Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Při koupi nábytku zřídkakdy věnujeme pozornost prvkům doplňujícím kompozici, jakou je bezpochyby nábytková sestava v místnosti. Takovým často přehlíženým prvkem je borovicová police z dřevěného masivu.  Právě ona umožní zaplnit prázdný prostor např. mezi vysokými vitrínami.  Právě ona Vám umožní vystavit pro Vás nejdůležitější věci, kterými se rádi pochlubíte. Na dřevěných policích najdou své místo rodinné fotografie, jak současné, tak z minulosti. Černobílé snímky dokonale ladí se stylem rustikálního nábytku, ke kterému se nepochybně řadí kolekce Marone.  Spojení dřeva krytého vrstvou bílého vosku s kryvostí 85%, desky ošetřené vodním mořidlem dubové barvy ideálně vyhovuje současným nábytkářským trendům.  Nemusíte se starat, zda za 10 let takové spojení barev nevyjde z módy, protože je to klasický styl, který je v módě přítomen odedávna a nic nenasvědčuje tomu, že by se schylovalo k jeho konci.

Police je celá vyrobena z přírodního borovicového dřeva. Je vybavena vysoce kvalitními montážními úchytkami, díky nimž se nemusíte obávat, že jednou v noci uslyšíte hluk padající police zatížené rámky na fotografie, suvenýry nebo květinami. Jemná kresba letokruhů ve spojení se subtilní strukturou dřevěného povrchu, která se vynořuje spod bílého vosku a vodního mořidla, to je konečná úprava nábytku charakteristická pro rustikální styl.

Řada nábytku Marone se dokonale osvědčí také v minimalistickém stylu. Díky použití rozhodných řezů a frézování tato kolekce se bude hodit také do provensálských interiérů. Polici je možno využít jak v obývacím pokoji nebo jídelně, tak v ložnici. Je to univerzální kus, který může být prvkem zdůrazňujícím Vaš ekologický postoj.

Když se rozhodnete pro nábytek z přírodního borovicového dřeva, pamatujte, že dřevo podléhá přirozenému procesu stárnutí. Letokruhy a suky se mohou po čase stát více viditelné.  K ošetřování dřevěného nábytku je třeba používat jen pro něj určené čisticí prostředky. Vyhněte se drsným hadříkům a detergentům, protože mohou poškodit případně odbarvit strukturu nábytku. Nedoporučujeme umísťovat nábytek v přímé blízkosti otopných zařízení a vystavovat jej přímému působení UV záření.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty