Police z masívuPolice MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Police MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Jak by vypadal pokoj bez tohoto jednoduchého prvku, jakým jsou dřevěné police? Byl by prázdný, nevýrazný, chybělo by v něm tolik potřebné místo na naše oblíbené květiny, knížky nebo drobnosti.

1 790 Kč s DPH

  • PLMA08
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Série: Madera
Šířka: 101,5 cm
Výška: 17,5 cm
Hloubka: 19 cm
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Police MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Jak by vypadal pokoj bez tohoto jednoduchého prvku, jakým jsou dřevěné police? Byl by prázdný, nevýrazný, chybělo by v něm tolik potřebné místo na naše oblíbené květiny, knížky nebo drobnosti. Naše a brzy již Vaše police z borovicového dřeva vznikla právě kvůli těmto potřebám. Nevyužitá stěna místo toho, aby strašila návštěvy svou prázdnotou, může být sama o sobě ozdobným prvkem. Kartáčované dřevo má svůj neopakovatelný ráz a spojujeme si je s rustikálním a minimalistickým zařízením interiéru.  Také ve striktně provensálských interiérech si najde své místo jako vkusný stylový a dizajnový prvek.

Police je vyrobena v rustikálním stylu z kartáčovaného borovicového dřeva. Má elegantní frézování a horní desku popelavé barvy. Dřevo prošlo procesem vnějšího patinování, díky čemuž je v ideálním souladu s koncepcí rustikálního a provensálského nábytku. V případě minimalistického stylu bude ideálním zvýrazňujícím prvkem, který ozdobí stěnu. Na dřevěné polici můžeme uložit mnoho věcí. Má pevné uchycení ke stěně.

Nábytek je dodáván v balících ke svépomocné montáži, spolu s čitelným pracovním postupem. Nábytek podléhá přirozenému procesu stárnutí dřeva, proto není vhodné jej umístit v blízkosti zdrojů tepla anebo ve vlhkých místnostech a na místech vystavených silnému UV záření.  

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty