Pěnová matrace s kokosovou podložkou, Kalliope

Matrace do postelePěnová matrace s kokosovou podložkou, Kalliope

Kalliope 90 x 200 cm, Pěnová matrace s kokosem

Je to velmi flexibilní a pohodlný materiál, který velmi dobře absorbuje váhu naší postavy a dokonale se k ní přizpůsobí. Pěna je také vysoce odolná proti deformaci, takže matrace se pokaždé přizpůsobí hmotnosti těla.

2 990 Kč s DPH

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Výška matrace: 12 cm
Záruka: 2 roky

Pěnová matrace s kokosovou podložkou, Kalliope

Pěnová matrace s kokosem nese hrdě název Kalliope, protože se na ní usíná tak dobře, jakoby sama řecká múza poezie nás uspávala svým krásným hlasem. To vše díky tomu, že matrace je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny. Je to velmi flexibilní a pohodlný materiál, který velmi dobře absorbuje váhu naší postavy a dokonale se k ní přizpůsobí. Pěna je také vysoce odolná proti deformaci, takže matrace se pokaždé přizpůsobí hmotnosti těla. Matrace nemá pružiny, což ocení všichni lidé, kteří mají problémy se zády.

Matrace byla klasifikována jako tvrdá (H3), takže je skvělou volbou pro ty, kteří váží více než 80 kg, a ty, kdo rádi spí na tvrdém povrchu. Kromě toho, matrace byla vyztužená kokosovou podložkou, která je přírodním materiálem a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu v matraci. Dokonale absorbuje vodu a pot, zabraňuje vzniku proleženin a hromadění prachu, a také má protiplísňové účinky. Pěnová matrace Kalliope s kokosovou podložkou je dobrou volbou pro alergiky, kteří ocení klidný spánek bez roztočů a bakterií.

matrace.jpg

Matrace je oboustranná a při otáčení, čas od času na druhou stranu, jí prodloužíme její životnost. Můžete také snadno pečovat o hygienu matrace, protože je povléknuta do snímatelného potahu se zipem. Výška matrace je 12 cm, skládá se z kvalitní prodyšné polyuretanové pěny a přírodní kokosové podložky. Matrace je velmi trvanlivá a odolná proti deformaci a výrobce poskytuje záruku po dobu 2 let.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty