O nás

Jsme rodinná firma ze severní Moravy

Už od začátku našeho podnikání jsme věděli, že chceme prodávat vybavení, které bude našim zákazníkům dělat radost desítky let. Zvolili jsme proto cestu pokrytou voňavým masivním dřevem, ekologickými laky a elegantními romantickými prvky. Masivní nábytek v provensálském stylu si získal naše srdce a věříme, že si získá i to vaše.

Naším cílem je rozdávat radost a vykouzlit útulnou rodinnou atmosféru v každé místnosti, ať už se jedná o ložnici, chodbu nebo kuchyň. Prodáváme bytelný nábytek ze zahraničního dovozu a nabízíme kompletní servis - poradenství, dovoz, výnos i montáž.

 

vzorkova-prodejna

 

Náš nábytek jinde nenajdete

Masivní nábytek z naší nabídky nikde jinde v České republice neseženete. Jsme výhradními prodejci těchto bytelných skvostů v Česku. Všechny naše kousky pocházejí ze zahraničí a jsou určeny převážně pro export do Německa, Anglie a Holandska. My jsme díky výhradní spolupráci s výrobcem zajistili, že si tento nádherný masivní nábytek můžeme zakoupit i přímo u nás v České republice! Nábytek vám navíc dovezeme do 14 pracovních dní od vytvoření objednávky.

 

Vyrobeno z kvalitního masivu finské borovice a dubu

Ošetřeno ekologickými a zdravotně nezávadnými laky

Jsme výhradní dovozci pro Českou republiku

Na požádání zašleme vzorník dřeva ve vybraných barvách

Poskytujeme kompletní servis, včetně výnosu a montáže

 

Poradíme, dovezeme, smontujeme

V rámci služeb nabízíme kompletní servis. Poradíme vám s výběrem, zašleme vzorky dřeva zdarma, zařídíme dovoz, výnos i montáž. S nábytkem tak nebudete mít žádné starosti. Vše zařídíme za vás. Přečtěte si více o našich službách: Montáž, Doprava a platba.

 

Naše nabídka

 Sestavy podle místností   Jednotlivé kusy nábytku  Kompletní série