Nové produkty

Seřadit podle
10 890 Kč

Krásná kartáčovaná šedá deska a patinovaný korpus jí propůjčí rustikální nádech. Je zhotovena ve starodávném stylu. 

9 290 Kč

Pokud nemáte příliš mnoho místa anebo chtěli byste doplnit nábytek v obývacím pokoji nebo v jídelně, pak tato vitrína bude pro tento účel ideální.

11 090 Kč

Stůl do jídelny by měl být nejen praktický, ale také estetický kus nábytku. Měl by být rozkládací a jeho každodenní používání by mělo být příjemné.

1 790 Kč

Jak by vypadal pokoj bez tohoto jednoduchého prvku, jakým jsou dřevěné police? Byl by prázdný, nevýrazný, chybělo by v něm tolik potřebné místo na naše oblíbené květiny, knížky nebo drobnosti.

9 290 Kč

Pokud chcete zpestřit Váš interiér a přitom se řídit vzpomínkami na dávné časy, na období Vašeho dětství, pak skvělou volbou bude právě nástavec ke komodě Madera. 

5 190 Kč

Všichni rádi posedíme u kávy nejen s příjemnými lidmi, ale také obklopeni hezkými věcmi.

7 390 Kč

Pokud hledáte ideální kus nábytku, kde byste umístili Váš televizní přístroj – ať k postavení, nebo k zavěšení, pak bychom Vám rádi představili nábytek vyrobený z borovicového dřeva, kartáčovaný a smirkovaný v rustikálním stylu.

10 900 Kč

Klasická široká komoda to je univerzální řešení jak do obývacího pokoje, tak do jídelny nebo ložnice. 

8 590 Kč

Komoda se dvěma zásuvkami a dvojitými dvířky představuje skvělé řešení pro ty, kdo nemají v pokoji moc místa anebo chtějí zdůraznit svůj minimalistický přístup k navrhování interiéru. 

10 890 Kč

Skvělá bílá vitrínka ze dřeva bude ideálně ladit s moderním i klasickým interiérem. 

8 790 Kč

Vitrína 2.1 je stvořena speciálně pro ty, kdo nemají zapotřebí mít ve svém obyváku, jídelně nebo ložnici velké kusy nábytku.

10 790 Kč

Naše vitrína 2.2 Vám nabízí neotřelý vzhled ve spojení s mimořádně pohodlným používáním.

5 690 Kč

Tento malý, avšak velmi užitečný kus nábytku by nám scházel.