Noční stolky z masivuNoční stolek Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Noční stolek Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová

  • Skladem květen 2019.
  • 50 cm
  • 35 cm
  • 63 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

3 290 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Noční stolek Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Noční stolek Toskania je vyrobený z vysoce kvalitního pevného borovicového dřeva, letokruhy vytváří jedinečnou atmosféru a zaručují originalitu každého kusu nábytku.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 50 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 63 cm
Série: Toskania - dekor bílá-medová
Barva: Bílá - Medová ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré zlato ( kovové )

Noční stolek Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Noční stolek Toskania je kompilace vysoké kvality borovicového dřeva a klasického stylu. Dekorativní prvky v podobě vyfrézování a kování dodá noblesnost a eleganci. Borovicový masiv je upravený vodním lakem tak, aby byl nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také vypadá sofistikovaně a je příjemný na povrch. Masivní dřevěné elementy nočního stolku mají vliv na stabilitu a odolnost nábytku. Volba jednoho z originálních barevných provedení zajišťuje úspěch při zařizování interiéru ložnice. Po těžkém dnu, konečně ležíme ve vysněné ložnici v pohodlné posteli a rádi se ponoříme do stránek našich oblíbených knih. Prožíváme chvíle sladkého odpočinku, a když už se chystáme lehnout, nastane všední problém - musíme odložit knížku, vstát a zhasnout světlo...
Aby vše vyhovělo vašim potřebám, představujeme ve své jednoduchosti geniální řešení tohoto problému- noční stolek Toskania. Sice jsme ho nevymysleli, ale postarali jsme se o to, aby noční stolek byl funkční, odolný a pěkný.

Noční stolek Toskania je vyrobený z vysoce kvalitního pevného borovicového dřeva, letokruhy vytváří jedinečnou atmosféru a zaručují originalitu každého kusu nábytku. Stolek se stylově hodí k postelím ze série Toskania a je ideálním doplňkem do kolekce. Na noční stolek můžete postavit noční lampičku, a dovnitř uschovat svoje poklady. Nejlepší vizuální efekt vaší ložnice získáte tak, když budete mít po obou stranách dřevěné postele noční stolky Toskania. Noční stolek Toskania je ideální pro ty klienty, kteří ocení pohodlí a komfort spánku.

Noční stolek je dostupný také v bílé barvě. Je pokrytý ekologickým vodním lakem. Všechny prvky nočního stolku, s výjimkou dna zásuvky a zadní stěny (deska MDF), jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva. Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozeným procesům stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je potřeba dát pozor na to, abyste nepoužívali abrazivní hadříky a čistící prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty