Noční stolky z masivuNoční stolek Toskania, bílý, masiv, borovice, TAHOMA

Noční stolek Toskania, bílý, masiv, borovice

Noční stolek Toskania je vyrobený z vysoce kvalitního pevného borovicového dřeva, letokruhy vytváří jedinečnou atmosféru a zaručují originalitu každého kusu nábytku. Stolek se stylově hodí k postelím ze série Toskania a je ideálním doplňkem do kolekce.

3 290 Kč s DPH

  • PL2039B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: 50 cm
Výška: 63 cm
Hloubka: 35 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Bílý noční stolek z borovicového dřeva pro ložnice Toskania, TAHOMA

Noční stolek Toskania je kompilace vysoké kvality borovicového dřeva a klasického stylu. Dekorativní prvky v podobě vyfrézování a kování dodá noblesnost a eleganci. Borovicový masiv je upravený vodním lakem tak, aby byl nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také vypadá sofistikovaně a je příjemný na povrch. Masivní dřevěné elementy nočního stolku mají vliv na stabilitu a odolnost nábytku. Volba jednoho z originálních barevných provedení zajišťuje úspěch při zařizování interiéru ložnice. Po těžkém dnu, konečně ležíme ve vysněné ložnici v pohodlné posteli a rádi se ponoříme do stránek našich oblíbených knih. Prožíváme chvíle sladkého odpočinku, a když už se chystáme lehnout, nastane všední problém - musíme odložit knížku, vstát a zhasnout světlo...
Aby vše vyhovělo vašim potřebám, představujeme ve své jednoduchosti geniální řešení tohoto problému- noční stolek Toskania. Sice jsme ho nevymysleli, ale postarali jsme se o to, aby noční stolek byl funkční, odolný a pěkný.

Noční stolek Toskania je vyrobený z vysoce kvalitního pevného borovicového dřeva, letokruhy vytváří jedinečnou atmosféru a zaručují originalitu každého kusu nábytku. Stolek se stylově hodí k postelím ze série Toskania a je ideálním doplňkem do kolekce. Na noční stolek můžete postavit noční lampičku, a dovnitř uschovat svoje poklady. Nejlepší vizuální efekt vaší ložnice získáte tak, když budete mít po obou stranách dřevěné postele noční stolky Toskania. Noční stolek Toskania je ideální pro ty klienty, kteří ocení pohodlí a komfort spánku.

Noční stolek je dostupný také v bílé barvě. Je pokrytý ekologickým vodním lakem. Všechny prvky nočního stolku, s výjimkou dna zásuvky a zadní stěny (deska MDF), jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva. Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozeným procesům stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je potřeba dát pozor na to, abyste nepoužívali abrazivní hadříky a čistící prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch. 

Bílý noční stolek Toskania je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Praha, Česká republika) dne 20.09.2017 (Noční stolek Toskania, bílý, masiv, borovice, TAHOMA) :
(5/5

Opravdová spokojenost

Nábytek je ještě hezčí než na obrázku. Děkujeme, jsme opravdu spokojení.

Související produkty