Police z masívuNástěnná police Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Nástěnná police Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Police je neodmyslitelným prvkem konečné úpravy interiéru. Skvěle se hodí jako místo pro vystavení oblíbených předmětů, suvenýrů, knížek nebo preferovaných květin.

1 840 Kč s DPH

  • PLOR09B/P
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!
Série: Orvietto
Šířka: 19,5 cm
Výška: 17,5 cm
Délka: 101 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Šedá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Nástěnná police Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Police je neodmyslitelným prvkem konečné úpravy interiéru. Skvěle se hodí jako místo pro vystavení oblíbených předmětů, suvenýrů, knížek nebo preferovaných květin. Místo věšet obrazy, které nám vnucují svůj styl, zvolte si vlastní styl vytvořením své osobité kompozice, která bude vyjadřovat Váš osobní přístup k aranžování interiérů.  

Polici jsme vyrobili z dřeva finské borovice. Je natřená ekologickou vodní barvou s kryvostí90%. Vrchní deska díky pečlivému zpracování a kartáčování má patrnou na dotek a viditelnou kresbu dřeva – letokruhy a suky. Kromě toho deska byla natřena šedou barvou a díky tomu kresba je ještě výraznější. Police je vybavena pohodlnými kovovými montážními úchyty, které zaručují pevné a spolehlivé uchycení ke zdi.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Police je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty