Police z masívuNástěnná police Orvietto, bílá, masiv, borovice

Nástěnná police Orvietto, bílá, masiv, borovice

1 840 Kč s DPH

1 656 Kč s DPH -10%

  • PLOR09B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Série: Orvietto
Šířka: 19,5 cm
Výška: 17,5 cm
Délka: 101 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Nástěnná police Orvietto, bílá, masiv, borovice

Bílá police do obyváku nebo jídelny je skvělé místo k uložení takových cenností, jako jsou suvenýry, knížky nebo oblíbené květiny. Sami se rozhodnete, co umístíte na dřevěných policích vyrobených z přírodního borovicového dřeva. Díky svému klasickému stylu a univerzálnímu nátěru mohou plnit funkci elegantního doplňku, který skvěle zpečetí vzhled interiéru.

Police byla vyrobenapevného dřeva finské borovice. Je to obzvláště ceněný druh dřeva v nábytkářském prostředí. Díky bílému nátěru ekologickými vodními barvami tvrzenými UV zářením je police přátelská k životnímu prostředí a zároveň neztrácí své užitné vlastnosti. Je vybavena kovovými úchyty, díky nimž lze polici velmi snadno a intuitivně připevnit ke zdi.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Police je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty