Police z masívuNástěnná police Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Nástěnná police Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Borovicová police je natřená krásnou bílou barvou. Deska je šedé barvy. Police na knížky je nenahraditelnou součástí každého pokoje.

2 690 Kč s DPH

  • MMCOS005
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 140 cm
Výška: 25 cm
Hloubka: 25 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Nástěnná police z kolekce Costa.

Celý byt je již plně zařízen, přesto nejmenší věci nemají svoje místo?! Dokonalým řešením je dřevěná police. Pak je v místnosti konečně pořádek. Nabízíme polici z kolekce Costa, která zcela jistě poskytne místo veškerým i těm nejmenším předmětům.

Dřevěná police z této kolekce je velmi praktická. Můžete ji namontovat kdekoli. Hodí se do každého typu interiéru. V obýváku mohou být na ní knížky nebo desky. V předsíni v ní mohou být schované čepice a rukavice. V kuchyni ji pak využijete jako poličku např. na koření, abyste je měli vždy po ruce.

Borovicová police je natřená krásnou bílou barvou. Deska je šedé barvy. Police na knížky je nenahraditelnou součástí každého pokoje. Způsobí, že drobnosti se nebudou válet po koutech. Konečně můžeme vystavit fotky. Pohled na fotky z dovolené určitě probudí krásné vzpomínky a úsměv na tváři. Šedo-bílá police bude skvěle ladit s rustikálním vzhledem našeho interiéru.

Pokud si pořizujeme nábytek ze dřeva, musíme pamatovat, že dřevo podléhá přirozenému stárnutí. Nesmí se čistit čisticími prostředky, které pro to nejsou určené a nesmí se vystavovat přímému působení UV záření a umísťovat v blízkosti topení.

Nástěnná police Costa je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty