Komody z masivuNástavba na komodu MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Nástavba na komodu MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

  • Skladem
  • 143 cm
  • 35 cm
  • 110 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

9 290 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Nástavba na komodu MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Pokud chcete zpestřit Váš interiér a přitom se řídit vzpomínkami na dávné časy, na období Vašeho dětství, pak skvělou volbou bude právě nástavec ke komodě Madera. 

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 143 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 110 cm
Série: Madera
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Úchytky: Kovové

Nástavba na komodu MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Pokud chcete zpestřit Váš interiér a přitom se řídit vzpomínkami na dávné časy, na období Vašeho dětství, pak skvělou volbou bude právě nástavec ke komodě Madera. Toto je doplněk, který změní Vaši obyčejnou komodu na hezký a vkusný kredenc, to znamená na kus nábytku, který nám hned připomene babiččinu kuchyni nebo obývák. Všechny nejdůležitější věci, jako jsou cenná jídelní souprava, fotografie milovaných osob a mnoho jiných věcí se vejdou do našeho nástavce ke komodě. Je to rustikální nábytek, který dokonale ladí s koncepcí a ideou skandinávských nebo provensálských interiérů.  Kredenc prosvětlí interiér Vašeho domu, vytvoří v něm charakteristické a neopakovatelné klima.

Nástavec k dřevěné komodě je vyrobený z masívního borovicového dřeva. Má četné suky a krásnou strukturu letokruhů. Je povrchově upraven ekologickými vodními barvami v odstínech bílé a šedé. Četná osmirkovaná místa ještě více zdůrazňují jeho rustikální styl a ráz. Právě tento kredenckartáčovaného borovicového dřeva nadchne všechny Vaše návštěvy. Tento kus nábytku se hodí do světlých místností, kde bude dokonale ladit s minimalistickými prvky. Také tmavší a menší pokoje budou pro něj ideální. Dodá jim svěžest a prosvětlí byt. Použili jsme moderní systém tichého dovírání dveří, díky němuž se nemusíte obávat, že dveře se během zavírání zavřou neúplně, anebo třísknou. Kromě toho nástavec ke komodě Madera má stylové poličky, které nám připomenou babiččin kredenc. Montáž nástavce je intuitivní a jednoduchý. Nábytek je navíc vybaven úchytkami barvy starého stříbra, které vtisknou celku neobvyklý ráz a budou ladit s rustikálním stylem nábytku.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty