Komody z masivuNástavba na komodu Costa 3.3, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Nástavba na komodu Costa 3.3, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Nástavba na komodu 3.3 je kombinace dobrého stylu a funkčnosti. Tento nábytek dodává šarm a zároveň působí, že vše je na dosah. Nástavba do kuchyně série Costa má dvě skleněné skříně na levé a pravé straně

9 970 Kč s DPH

  • MMCOS008
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 149 cm
Výška: 108,8 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Nástavba na komodu Costa 3.3, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Nestačí Vám bílá komoda Costa?! Potřebujete další police, a možná ji budete chtít dát do kuchyně jako skříň pro hrnce. Ale kde dáte koření a kuchyňské doplňky?!?!
Série Costa má kromě dobré kvality komod a vitrín také skvělou nástavbu. Velký příborník v kuchyni nebo jídelně je velmi potřebný kus nábytku. Nástavba na komodu 3.3 je kombinace dobrého stylu a funkčnosti. Tento nábytek dodává šarm a zároveň působí, že vše je na dosah. Nástavba do kuchyně série Costa má dvě skleněné skříně na levé a pravé straně. Uvnitř je police pro koláče a čaj.

Uprostřed jsou velké police na koření. Nábytek také skrývá dvě malé zásuvky na to nejnutnější. Bílá nástavba se ideálně hodí nejen do kuchyně. Bílou komodu můžete dát do jídelny nebo obývacího pokoje. Celek vypadá skvěle díky teplé bílé barvě a dekorativnímu vyfrézování. Nástavba s komodou se k sobě vizuálně velmi dobře hodí. Pokud budete potřebovat praktický kus nábytku do kterého se hodně vejde, komoda s nástavbou jsou ideálním řešením.

U dřevěného nábytku je třeba dbát na jeho správné ošetřování. Čistěte jej měkkým hadříkem při použití čisticího prostředku určeného pouze na dřevo. Neukládejte v blízkosti zdrojů tepla a nevystavujte přímému UV zářeni. Pamatujte! Dřevěný nábytek podléhá přirozenému stárnutí, které mu však vtiskuje charakter.

Nástavba je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty