Postel Toskania 180 se šuplíky, borovice, masiv, 180 x 200 cm (odstín Medový) TAHOMA

Kód: 1553/BEZ
18 hodnocení
14 790 Kč
Skladem

Postel Toskania 180x200 cm s úložným prostorem je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Rošt a matrace, nejsou součástí postele.

Kód zboží: ASPL2029
Výška opěrky hlavy: 99 cm
Výška čela u nohou: 70 cm
Výška postele bez matrace: 45 cm
Délka: 217 cm
Šířka: 187 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je srdcem každé ložnice. Zároveň je také vysoce funkčním kusem nábytku, který vám poctivě slouží v průměru osm hodin každou noc. Je to postel. Nenese pouze vaše věci, jako další kusy nábytku u vás doma. Postel je tady přímo pro vás. Poskytuje vám oporu po třetinu vašeho života. Pokud se právě nacházíte v situaci, kdy uvažujete o koupi nové postele, vybírejte pečlivě.

Zdraví především

Zdravý spánek vyžaduje také zdravé prostředí. Určitě se jinak cítíte po noci strávené ve voňavých peřinách na kvalitní matraci. A jinak po kempování ve spacáku na tvrdé zemi. Netvrdíme, že na kempování je něco špatného, ale pro ilustraci toho, jak je pro kvalitu spánku důležitá správně vybraná postel, je tento příklad vhodný. Spánek v nekvalitní posteli dříve či později pocítíte.

Naše dřevěná postel je vyrobená z přírodního materiálu. Tím je borovicový masiv z pravé finské borovice. Natřený ekologickým lakem na vodní bázi. Dřevo je pevné a zaručuje dostatečnou soudržnost všech spojů. Zároveň je také pórovité a prodyšné. Je materiálem, který se podílí na udržení zdravého mikroklimatu vaší ložnice i celého domova. Možná to vědomě svými smysly nepoznáte. Ale vaše tělo ano. Dřevo a lidé k sobě prostě odnepaměti patří.

Romantická i bytelná

Je zajímavé sledovat, jak některé kusy nábytku spojují zdánlivě odporující si charakteristiky. Postel ze série Toskania to dokázala. Její design dýchá romantikou a zároveň už při pohledu na ni cítíte její stabilitu. 

Toskania panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sortiment nábytku
Záruka: 2 roky
Série: Toskania-medová
Kód zboží: ASPL2029
Šířka: 187 cm
Délka: 217 cm
Výška opěrky hlavy: 99 cm
Výška čela u nohou: 70 cm
Výška postele bez matrace: 45 cm
Barva: Medová
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Nosnost: 240 kg
Rozměry zásuvek ( 1 ): 56 x 58 cm, h: 11 cm
Rozměry matrace: 180 x 200 cm nebo 2 matrace 90 x 200 cm
Rozměry roštu do postele: 2 rošty 90 x 200 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RB Avatar autora postel Toskania 15.7.2020 11:54
Maximální spokojenost, postel vypadá přesně jako na obrázku. Příjemně mě překvapila i velikost úložných šuplíků. Můžu jen doporučit. Objednala jsem i noční stolky, aby výškově odpovídaly.
Odpovědět