Matrace do postele

Matrace Rovigo 90 x 200 cm, pěnová, FDM

 • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
 • 90 cm
 • 200 cm
 • Rovigo
 • Rovigo90

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

4 590 Kčs DPH

Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Matrace Rovigo 90 x 200 cm, pěnová, FDM

 • oboustranná matrace
 • měkká tuhost H2
 • polyuretanová pěna
 • vysokoelastická pěna HR
 • viskoelastická pěna
 • matrace 17 cm výška,
 • hypoalegení a pratelný potah
 • vhodná pro osoby s max. hmotností 120 kg

Parametry

Šířka 90 cm
Délka 200 cm
Série Rovigo
Záruka 2 roky
Výška matrace 17 cm
Výrobce Polsko, FDM

Matrace Rovigo 90 x 200 cm, pěnová, FDM

Oboustaraná 17cm vysoká matrace vašim zádům opravdu uleví. Základ matrace tvoří líná pěna, která má vynikající ortopedické vlastnosti a dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Ortopedický efekt ještě umocňuje speciální vlněný tvar horní strany, který Vaše záda dostatečně „promasíruje“. Tento tvar také zajišťuje rozdělení tlaku a napomáhá správnému uložení páteře během spánku. Matrace je měkká a unese až 120 kg.

Vysoceelastická pěna HR tvoří střed matrace a zajišťuje její dokonalou pružnost. Polyuretanová pěna poskytuje matraci pevnost a odolnost, zatímco porézní profilovaná pěna je zárukou dostatečného provzdušnění. Matrace je lepena tavným lepidlem a matrace je tak absolutně bez zápachu lepidel.

Výborně se přizpůsobuje obrysům těla a potřebám unaveného pohybového aparátu včetně páteře. Během spánku poskytuje celkové uvolnění, svalový tonus povoluje, proto je doporučovaná i při potížích s ploténkami. Vysoká elasticita zabraňuje proleženinám v místech s větší zátěží těla, jako jsou boky, ramena a oblast hlavy.

Matrace je oboustranná, aby nedocházelo k nestejnoměrnému zatížení matrace, doporučujeme ji pravidelně otáčet. Střední tuhost matrace typu H2 patří do kategorie matrací vhodných k prevenci a předcházení bolesti zad.

Potah je vyroben z hypoalergenního materiálu 35% bavlna + 65% polyester, který je velmi příjemný na dotek a je opatřen zipem obvodu. Samotný potah pereme maximálně na 40°C. Vzhled struktury textilií a způsob prošívání potahu se může lišit od zobrazení na fotografiích.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 90 cm
Délka 200 cm
Série Rovigo
Záruka 2 roky
Výška matrace 17 cm
Výrobce Polsko, FDM

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK