Matrace Rovigo 160 x 200 cm, pěnová, FDM

Kód: ROVIGO160
1 hodnocení
6 690 Kč
Skladem (> 5 ks)

Matrace Rovigo 160 x 200 cm, pěnová, FDM

 Snímek obrazovky 2019-10-27 v 11.01.08

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustaraná 17cm vysoká matrace vašim zádům opravdu uleví. Základ matrace tvoří líná pěna, která má vynikající ortopedické vlastnosti a dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Ortopedický efekt ještě umocňuje speciální vlněný tvar horní strany, který Vaše záda dostatečně „promasíruje“. Tento tvar také zajišťuje rozdělení tlaku a napomáhá správnému uložení páteře během spánku. Matrace je měkká a unese až 120 kg. Vysoceelastická pěna HR tvoří střed matrace a zajišťuje její dokonalou pružnost. Polyuretanová pěna poskytuje matraci pevnost a odolnost, zatímco porézní profilovaná pěna je zárukou dostatečného provzdušnění. Matrace je lepena tavným lepidlem a matrace je tak absolutně bez zápachu lepidel. Výborně se přizpůsobuje obrysům těla a potřebám unaveného pohybového aparátu včetně páteře. Během spánku poskytuje celkové uvolnění, svalový tonus povoluje, proto je doporučovaná i při potížích s ploténkami.

Vysoká elasticita zabraňuje proleženinám v místech s větší zátěží těla, jako jsou boky, ramena a oblast hlavy. Matrace je oboustranná, aby nedocházelo k nestejnoměrnému zatížení matrace, doporučujeme ji pravidelně otáčet. Střední tuhost matrace typu H2 patří do kategorie matrací vhodných k prevenci a předcházení bolesti zad. Potah je vyroben z hypoalergenního materiálu 35% bavlna + 65% polyester, který je velmi příjemný na dotek a je opatřen zipem obvodu. Samotný potah pereme maximálně na 40°C. Vzhled struktury textilií a způsob prošívání potahu se může lišit od zobrazení na fotografiích.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Délka: 200 cm
Šířka: 160 cm
Záruka: 2 roky
Série: Rovigo
Výška matrace: 17 cm