Matrace do postele

Matrace Posejdon 160 x 200cm, taštičková, FDM

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • 160 cm
  • 200 cm
  • Posejdon
  • Posejdon160

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

6 290 Kčs DPH

Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Matrace Posejdon 160 x 200cm, taštičková, FDM

Výška matrace činí 18 cm, na jejích obou stranách se nachází vysoce jakostní polyuretanová pěna (tloušťka až 3 cm), která překvapuje pružností a pomáhá pružinám ještě lépe se přizpůsobit přirozeným křivkám páteře a současně zajistit pohodlné a komfortní používání.

Parametry

Šířka 160 cm
Délka 200 cm
Série Posejdon
Záruka 10 let
Výška matrace 18 cm
Výrobce Polsko, FDM

Matrace Posejdon 160 x 200cm, taštičko - pružinová

Posejdon věděl, jak se má vyspat. Pohodlně se natáhl v mořských hlubinách a klidně se nechal unášet vzduchovými bublinami. Právě takový stav a a klidný spánek nabízí pružinová matrace typu pocket Posejdon. Díky více než 270 pružinám/m2, které jsou zabalené do látkových kapes, se přímo dokonale přizpůsobí postavě. Použití technologie pocket dovoluje každé pružině pracovat individuálně – výsledkem je, že tlak se projevuje jen v místě, kde si leháme a vždy ideálně reaguje na tíhu našeho těla. Je to skvělé řešení pro dvojice, protože pro každou osobu budou pracovat jiné pružiny a tímto zajistí maximální komfort a pohodlí během spánku. Jedná se o středně tvrdou matraci, která je nejvhodnější pro lidi s hmotností do 80 kg.

Výška matrace činí 18 cm, na jejích obou stranách se nachází vysoce jakostní polyuretanová pěna (tloušťka až 3 cm), která překvapuje pružností a pomáhá pružinám ještě lépe se přizpůsobit přirozeným křivkám páteře a současně zajistit pohodlné a komfortní používání. Díky snaze o maximální ergonomii výrobku pružiny byly umístěny do 7 zón tvrdosti. Díky tomu páteř si lehá tak přirozeně, jak jen je to možné. To propůjčuje pocit pohodlí a má kladný účinek na zdraví.

Matrace Posejdon byla vyrobena z antialergických materiálů, které zabraňují množení roztočí a alergenů a díky tomu zajišťují klidný spánek alergikům. Jednoduchá je také péče o hygienu matrace – snímatelný povlak se zipem vám umožní bleskově obnovit její svěžest. Struktura pěny, jíž je matrace vybavena, působí, že vzduch se v ní ideálně rozmísťuje a látka je prodyšná. Matrace je použitelná oboustranně a dokonce se doporučuje takto ji používat.

Prodlouží to dobu používání, která je garantována výrobcem na období 10 let.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 160 cm
Délka 200 cm
Série Posejdon
Záruka 10 let
Výška matrace 18 cm
Výrobce Polsko, FDM

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK