Matrace Posejdon 120 x 200cm, taštičková, FDM

Kód: POSEJDON120
1 hodnocení
6 190 Kč –21 %
Matrace Posejdon 120 x 200cm, taštičková, FDM
6 190 Kč –21 % 4 890 Kč
Skladem (> 5 ks)

Matrace Posejdon 120 x 200cm, taštičko - pružinová

Snímek obrazovky 2019-10-27 v 11.01.08

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posejdon věděl, jak se má vyspat. Pohodlně se natáhl v mořských hlubinách a klidně se nechal unášet vzduchovými bublinami. Právě takový stav a a klidný spánek nabízí pružinová matrace typu pocket Posejdon. Díky více než 270 pružinám/m2, které jsou zabalené do látkových kapes, se přímo dokonale přizpůsobí postavě. Použití technologie pocket dovoluje každé pružině pracovat individuálně – výsledkem je, že tlak se projevuje jen v místě, kde si leháme a vždy ideálně reaguje na tíhu našeho těla. Je to skvělé řešení pro dvojice, protože pro každou osobu budou pracovat jiné pružiny a tímto zajistí maximální komfort a pohodlí během spánku. Jedná se o středně tvrdou matraci, která je nejvhodnější pro lidi s hmotností do 80 kg. Výška matrace činí 18 cm, na jejích obou stranách se nachází vysoce jakostní polyuretanová pěna (tloušťka až 3 cm), která překvapuje pružností a pomáhá pružinám ještě lépe se přizpůsobit přirozeným křivkám páteře a současně zajistit pohodlné a komfortní používání. Díky snaze o maximální ergonomii výrobku pružiny byly umístěny do 7 zón tvrdosti.

Díky tomu páteř si lehá tak přirozeně, jak jen je to možné. To propůjčuje pocit pohodlí a má kladný účinek na zdraví. Matrace Posejdon byla vyrobena z antialergických materiálů, které zabraňují množení roztočí a alergenů a díky tomu zajišťují klidný spánek alergikům. Jednoduchá je také péče o hygienu matrace – snímatelný povlak se zipem vám umožní bleskově obnovit její svěžest. Struktura pěny, jíž je matrace vybavena, působí, že vzduch se v ní ideálně rozmísťuje a látka je prodyšná. Matrace je použitelná oboustranně a dokonce se doporučuje takto ji používat.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Délka: 200 cm
Šířka: 120 cm
Záruka: 10 let
Série: Posejdon
Výška matrace: 18 cm
Nosnost: 80 kg