Matrace do postele

Matrace Morfeus 140 x 200cm, taštičková, FDM

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • 140 cm
  • 200 cm
  • Morfeus
  • Morfeus140

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

6 390 Kčs DPH

Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Matrace Morfeus 140 x 200cm, taštičková, FDM

Matrace Morfeus, taštičko - pružinová, na jedné straně je středně tvrdá (H2) na druhé straně tvrdá (H3). Dodatečnou tvrdost poskytuje speciální kokosová podložka na jedné straně. Nyní, v závislosti na vašich preferencích můžete spát na pro vás vhodnější stráně, nebo jí změnit, kdykoliv budete chtít.

Parametry

Šířka 140 cm
Délka 200 cm
Série Morfeus
Záruka 10 let
Výška matrace 18 cm
Výrobce Polsko, FDM

Matrace Morfeus 140 x 200cm, taštičko - pružinová

Je Vaše matrace už nesnesitelná? Jednou moc měkká, někdy tvrdá jako skála? Rádi po náročném dni narovnáte záda na tvrdé matraci, a o víkendech se natáhnete na měkké posteli? Morfeus chápe Vaše problémy, konec konců je to řecký bůh snů. Speciálně pro vaše potřeby vznikla pružinová matrace typu pocket Morfeus, která má dva stupně tvrdosti.

Na jedné straně je středně tvrdá (H2) na druhé straně tvrdá (H3). Dodatečnou tvrdost poskytuje speciální kokosová podložka na jedné straně. Nyní, v závislosti na vašich preferencích můžete spát na pro vás vhodnější stráně, nebo jí změnit, kdykoliv budete chtít. Výška matrace je 18 cm, a každá strana je naplněna vrstvou polyuretanové pěny o tloušťce 3 cm. Je to pružná pěna, která dobře spolupracuje s pružinami, kromě toho, je odolná proti deformacím – díky tomu se vždy znovu přizpůsobí vašemu tělu. Pružiny v matraci jsou umístěny v zónách 7 tvrdosti a proto se dokonale přizpůsobí přirozenému zakřivení páteře. Naplň taštičkových pružin typu pocket je až 270 pružin/m2, každá v ochraně z materiálu. Matrace s takovým pružinovým systémem je velmi pohodlná a vždy se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Toto řešení funguje dobře pro páry, protože každá pružina pracuje samostatně, bez přenosu své reakce na zbývající části matrace.


Matrace zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a je vyrobena z hypoalergenních materiálů, aby byl zajištěny maximální komfort spaní pro každého. Také kokosová podložka je z materiálu, který nejen zvyšuje tvrdost, ale také poskytuje dobrou prodyšnost a odstranění vlhkosti. Je snadné se starat o hygienu matrace díky snímatelnému potahu na zip. 

Výrobce poskytuje 10-ti letou záruku.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 140 cm
Délka 200 cm
Série Morfeus
Záruka 10 let
Výška matrace 18 cm
Výrobce Polsko, FDM

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK