Matrace Familly 80 x 200 cm, taštičková, FDM

Kód: FAMILLY80
1 hodnocení
5 490 Kč –29 %
Matrace Familly 80 x 200 cm, taštičková, FDM
5 490 Kč –29 % 3 910 Kč
Skladem (> 5 ks)

Matrace Familly 80 x 200 cm, taštičko - pružinová

Snímek obrazovky 2019-10-27 v 11.01.08

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranná taštíčková matrace výšky 18 cm, která je dle stupně tvrdostí přizpůsobená i pro ty nejnáročnější zákazníky. Matrace obsahuje stranu s kokosem se stupněm tuhosti H3–4 a stranu s vysoce kvalitní polyuretanovou pěnou se stupněm tuhosti H3. Strana s kokosovou vrstvou je tvrdší. Základem matrace jsou taštičkové pružiny, které jsou uloženy v samostatných kapsách z netkané textilie. Díky tomu, že každá pružina je zakotvena do samostatné části, dochází k eliminaci ochabování jednotlivých zón (protože každá z pružin se nachází v samostatné taštičce a pracuje nezávisle na ostatních). Použité materiály zaručují matraci dlouhou životnost.

Vrstvy matrace jsou lepeny k sobě tavným lepidlem a matrace je tak absolutně bez zápachu lepidel. Matrace je oboustranná, aby nedocházelo k nestejnoměrnému zatížení matrace, doporučujeme ji pravidelně otáčet. Střední tuhost matrace typu H3 patří do kategorie matrací vhodných k prevenci a předcházení bolesti zad. Potah je vyroben z hypoalergenního materiálu 35% bavlna + 65% polyester, který je velmi příjemný na dotek a je opatřen zipem obvodu. Samotný potah pereme maximálně na 40°C. Vzhled struktury textilií a způsob prošívání potahu se může lišit od zobrazení na fotografiích.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Délka: 200 cm
Šířka: 80 cm
Série: Familly
Výška matrace: 18 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: