Matrace do postele

Matrace Familly 140 x 200 cm, taštičková, FDM

 • Na vyžádání
 • 140 cm
 • 200 cm
 • Familly
 • Familly140

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

6 090 Kčs DPH

Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Matrace Familly 140 x 200 cm, taštičková, FDM

 • oboustranná matrace
 • středně tvrdá tuhost H3+H4
 • polyuretanová pěna
 • přírodní filc
 • taštičkové pružiny s tehnologií Nano Hard
 • matrace 18 cm výška,
 • hypoalegení a pratelný potah
 • vhodná pro osoby s max. hmotností 130 kg

Parametry

Šířka 140 cm
Délka 200 cm
Série Familly
Záruka 2 roky
Výška matrace 18 cm
Výrobce Polsko, FDM

Matrace Familly 140 x 200 cm, taštičková

Oboustranná taštíčková matrace výšky 18 cm, která je dle stupně tvrdostí přizpůsobená i pro ty nejnáročnější zákazníky. Matrace obsahuje stranu s kokosem se stupněm tuhosti H3–4 a stranu s vysoce kvalitní polyuretanovou pěnou se stupněm tuhosti H3. Strana s kokosovou vrstvou je tvrdší.

Základem matrace jsou taštičkové pružiny, které jsou uloženy v samostatných kapsách z netkané textilie. Díky tomu, že každá pružina je zakotvena do samostatné části, dochází k eliminaci ochabování jednotlivých zón (protože každá z pružin se nachází v samostatné taštičce a pracuje nezávisle na ostatních). Použité materiály zaručují matraci dlouhou životnost. Vrstvy matrace jsou lepeny k sobě tavným lepidlem a matrace je tak absolutně bez zápachu lepidel.

Matrace je oboustranná, aby nedocházelo k nestejnoměrnému zatížení matrace, doporučujeme ji pravidelně otáčet. Střední tuhost matrace typu H3 patří do kategorie matrací vhodných k prevenci a předcházení bolesti zad.

Potah je vyroben z hypoalergenního materiálu 35% bavlna + 65% polyester, který je velmi příjemný na dotek a je opatřen zipem obvodu. Samotný potah pereme maximálně na 40°C. Vzhled struktury textilií a způsob prošívání potahu se může lišit od zobrazení na fotografiích.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 140 cm
Délka 200 cm
Série Familly
Záruka 2 roky
Výška matrace 18 cm
Výrobce Polsko, FDM

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK