Matrace do posteleMatrace Rovigo 80 x 200 cm, pěnová, FDM

Matrace Rovigo 80 x 200 cm, pěnová, FDM

  • oboustranná matrace
  • měkká tuhost H2
  • polyuretanová pěna
  • vysokoelastická pěna HR
  • viskoelastická pěna
  • matrace 17 cm výška,
  • hypoalegení a pratelný potah
  • vhodná pro osoby s max. hmotností 120 kg

4 090 Kč s DPH

  • Rovigo 80
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Rovigo
Šířka: 80 cm
Délka: 200 cm
Výška matrace: 17 cm
Záruka: 2 roky
Výrobce: Polsko, FDM

Matrace Rovigo 80 x 200 cm, pěnová, FDM

Oboustaraná 17cm vysoká matrace vašim zádům opravdu uleví. Základ matrace tvoří líná pěna, která má vynikající ortopedické vlastnosti a dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Ortopedický efekt ještě umocňuje speciální vlněný tvar horní strany, který Vaše záda dostatečně „promasíruje“. Tento tvar také zajišťuje rozdělení tlaku a napomáhá správnému uložení páteře během spánku. Matrace je měkká a unese až 120 kg.

Vysoceelastická pěna HR tvoří střed matrace a zajišťuje její dokonalou pružnost. Polyuretanová pěna poskytuje matraci pevnost a odolnost, zatímco porézní profilovaná pěna je zárukou dostatečného provzdušnění. Matrace je lepena tavným lepidlem a matrace je tak absolutně bez zápachu lepidel.

Výborně se přizpůsobuje obrysům těla a potřebám unaveného pohybového aparátu včetně páteře. Během spánku poskytuje celkové uvolnění, svalový tonus povoluje, proto je doporučovaná i při potížích s ploténkami. Vysoká elasticita zabraňuje proleženinám v místech s větší zátěží těla, jako jsou boky, ramena a oblast hlavy.

Matrace je oboustranná, aby nedocházelo k nestejnoměrnému zatížení matrace, doporučujeme ji pravidelně otáčet. Střední tuhost matrace typu H2 patří do kategorie matrací vhodných k prevenci a předcházení bolesti zad.

Potah je vyroben z hypoalergenního materiálu 35% bavlna + 65% polyester, který je velmi příjemný na dotek a je opatřen zipem obvodu. Samotný potah pereme maximálně na 40°C. Vzhled struktury textilií a způsob prošívání potahu se může lišit od zobrazení na fotografiích.

Matrace jsou smotány a zabaleny v komprimovaném balíku, se kterým se snadno manipuluje a jsou opatřeny ochrannou folií. (po rozbalení se bude postupně vracet do původního tvaru, za 48h by již měla mít deklarované rozměry.)

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !