Matrace do posteleMatrace Posejdon 90 x 200cm, taštičková, FDM

Matrace Posejdon, taštičko - pružinová

Výška matrace činí 18 cm, na jejích obou stranách se nachází vysoce jakostní polyuretanová pěna (tloušťka až 3 cm), která překvapuje pružností a pomáhá pružinám ještě lépe se přizpůsobit přirozeným křivkám páteře a současně zajistit pohodlné a komfortní používání.

4 390 Kč s DPH

  • Posejdon 90
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 90 cm
Délka: 200 cm
Výška matrace: 18 cm
Záruka: 10 let
Nosnost: 80 kg
Výrobce: Polsko, FDM

Matrace Posejdon 90 x 200cm, taštičko - pružinová

Posejdon věděl, jak se má vyspat. Pohodlně se natáhl v mořských hlubinách a klidně se nechal unášet vzduchovými bublinami. Právě takový stav a a klidný spánek nabízí pružinová matrace typu pocket Posejdon. Díky více než 270 pružinám/m2, které jsou zabalené do látkových kapes, se přímo dokonale přizpůsobí postavě. Použití technologie pocket dovoluje každé pružině pracovat individuálně – výsledkem je, že tlak se projevuje jen v místě, kde si leháme a vždy ideálně reaguje na tíhu našeho těla. Je to skvělé řešení pro dvojice, protože pro každou osobu budou pracovat jiné pružiny a tímto zajistí maximální komfort a pohodlí během spánku. Jedná se o středně tvrdou matraci, která je nejvhodnější pro lidi s hmotností do 80 kg.

Výška matrace činí 18 cm, na jejích obou stranách se nachází vysoce jakostní polyuretanová pěna (tloušťka až 3 cm), která překvapuje pružností a pomáhá pružinám ještě lépe se přizpůsobit přirozeným křivkám páteře a současně zajistit pohodlné a komfortní používání. Díky snaze o maximální ergonomii výrobku pružiny byly umístěny do 7 zón tvrdosti. Díky tomu páteř si lehá tak přirozeně, jak jen je to možné. To propůjčuje pocit pohodlí a má kladný účinek na zdraví.

Matrace Posejdon byla vyrobena z antialergických materiálů, které zabraňují množení roztočí a alergenů a díky tomu zajišťují klidný spánek alergikům. Jednoduchá je také péče o hygienu matrace – snímatelný povlak se zipem vám umožní bleskově obnovit její svěžest. Struktura pěny, jíž je matrace vybavena, působí, že vzduch se v ní ideálně rozmísťuje a látka je prodyšná. Matrace je použitelná oboustranně a dokonce se doporučuje takto ji používat.Prodlouží to dobu používání, která je garantována výrobcem na období 10 let.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty