Matrace do posteleMatrace Penelopa 140 x 200cm, taštičková, FDM

Matrace Penelopa, taštičková

Je vyrobena z vysoce pružné pěny, která se vyznačuje ortopedickými vlastnostmi. Proto doporučujeme matraci i pro lidi, kteří mají problémy s páteří.

7 490 Kč s DPH

  • Penelopa 140
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Penelopa
Šířka: 140 cm
Délka: 200 cm
Výška matrace: 19 cm
Záruka: 2 roky
Nosnost: 60-80 kg a nad 80 kg
Výrobce: Polsko, FDM

Matrace Penelopa 140 x 200cm, taštičko - pružinová

Jak samotný název napovídá, je určena pro řecké hrdiny a královny. Od starověku se však páry potýkaly se stejným problémem – nemožností najít pohodlnou matraci. Řešením je matrace typu pocket Penelopa, díky technologii vysoko elastické pěny HR a různým tloušťkám pružin bylo možné matraci rozdělit na dvě poloviny. Jedna z nich je středně tvrdá (H2) a je určena pro lehčí osobu vážící přibližně 60-80 kg. Druhá je tvrdá (H3) je ideální pro lidi s hmotností nad 80 kg. Nazývá se to královský odpočinek - každý člověk spí na matraci, která se dokonale přizpůsobí k postavě.

Kromě stupně tvrdosti, se matrace přizpůsobí ostatním královským požadavkům. Je vyrobena z vysoce pružné pěny, která se vyznačuje ortopedickými vlastnostmi. Proto doporučujeme matraci i pro lidi, kteří mají problémy s páteří. Tato pěna je elastická a pružná, dobře se hodí pro všechna unavená záda. V matracích Penelope a Odysseus jsou kapsy typu pocket - což znamená, že uvnitř matrace je více než 270 pružin / m2 a každá je uzavřena v kapse. Díky tomu je matrace tichá, bez zvuků pružin a každá pružina funguje odděleně – to je to tajemství tak dobrého individuálního přizpůsobení pro každé tělo. Matrace se ohýbá pouze v tlakových bodech, takže nepřevádí tlak na zbytek matrace. Proto osoba spící vedle, nemá vliv na pohodlí spánku druhé osoby.

 Výška matrace je 19 cm – a obsahuje dodatečnou pěnovou strukturu, která je zodpovědná za ventilaci a děla, že matrace je vzdušná. Matrace je vyrobena z antialergických materiálů, které specificky brzdí vývoj roztočů a alergenů. Matrace může být také použita po obou stranách a je dokonce vhodné čas od času změnit stranu, aby sloužila déle. Je také snadné se postarat o její hygienu, protože matrace je vybavena odnímatelným potahem, který můžete rychle odstranit a jednoduše vyprat. Pokud se o tento výrobek postaráte, bude vám sloužit léta. Samotný výrobce poskytuje 10 letou záruku.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty