Matrace do posteleMatrace Nike, pěnová

Matrace Niké, pěnová

3 450 Kč s DPH

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Výška matrace: 12 cm
Záruka: 2 roky
Nosnost: 80 kg
Výrobce: Polsko

Pěnová matrace Nike

Mějte dlouhý, regenerační, pohodlný a klidný spánek díky pěnové matraci z latexu Nike. Konstrukce z vysoce kvalitní polyuretanové pěny vám přinese vítězství nad ospalostí a únavou. Tento materiál je charakterizován vysokou odolností proti deformaci a současně je velmi flexibilní, díky čemuž se dokonale přizpůsobí vaší siluetě. Pěna také zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, to znamená, že při spánku budete provázeni pocitem svěžesti.

Pěnová matrace Nike je vybavena pružnou latexovou vrstvou. Jedná se o vysoce kvalitní latexovou pěnu o tloušťce 3 cm, což dává matraci ortopedické vlastnosti. To je důvod, proč je to skvělá volba pro lidi, kteří mají problém s páteří. Matrace je středně tvrdá (H2), takže je vhodná pro lidi s hmotností do 80 kg a pro ty, kteří nemají rádi příliš tvrdé nebo měkké matrace. Samotná latexová pěna je materiál se specifickou porézní strukturou, která zlepšuje proudění vzduchu v matraci a absorbuje pot a vodu. Latex je antibakteriální materiál, který také brzdí růst bakterií. Je proto ideální volbou pro alergiky.

 Matrace je také oboustranná a občas se doporučuje její otočení pro zvýšení životnosti.

Je také snadné se postarat o její hygienu díky odnímatelnému potahu pomocí zipu. Matrace je robustní a odolná proti deformacím, takže budete mít možnost na ní spát dlouhá leta. Výrobce poskytuje dvouletou záruku.

  • Matrace jsou vyráběny v Polsku.
  • Termín dodání matrace je 1 až 20 pracovních dnů.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !