Matrace do posteleMatrace Morfeus 90 x 200cm taštičková, FDM

Matrace Morfeus 90 x 200 cm, taštičko - pružinová

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • 90 cm
  • 200 cm
  • Morfeus
  • ASMorfeus90

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

4 590 Kč s DPH

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Matrace Morfeus 90 x 200cm taštičková, FDM

Matrace Morfeus, taštičko - pružinová, na jedné straně je středně tvrdá (H2) na druhé straně tvrdá (H3). Dodatečnou tvrdost poskytuje speciální kokosová podložka na jedné straně. Nyní, v závislosti na vašich preferencích můžete spát na pro vás vhodnější stráně, nebo jí změnit, kdykoliv budete chtít.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 90 cm
Délka: 200 cm
Série: Morfeus
Záruka: 10 let
Výška matrace: 18 cm
Nosnost: 120 kg
Výrobce: Polsko, FDM

Matrace Morfeus 90 x 200cm, taštičko - pružinová

Je Vaše matrace už nesnesitelná? Jednou moc měkká, někdy tvrdá jako skála? Rádi po náročném dni narovnáte záda na tvrdé matraci, a o víkendech se natáhnete na měkké posteli? Morfeus chápe Vaše problémy, konec konců je to řecký bůh snů. Speciálně pro vaše potřeby vznikla pružinová matrace typu pocket Morfeus, která má dva stupně tvrdosti.

Na jedné straně je středně tvrdá (H2) na druhé straně tvrdá (H3). Dodatečnou tvrdost poskytuje speciální kokosová podložka na jedné straně. Nyní, v závislosti na vašich preferencích můžete spát na pro vás vhodnější stráně, nebo jí změnit, kdykoliv budete chtít. Výška matrace je 18 cm, a každá strana je naplněna vrstvou polyuretanové pěny o tloušťce 3 cm. Je to pružná pěna, která dobře spolupracuje s pružinami, kromě toho, je odolná proti deformacím – díky tomu se vždy znovu přizpůsobí vašemu tělu. Pružiny v matraci jsou umístěny v zónách 7 tvrdosti a proto se dokonale přizpůsobí přirozenému zakřivení páteře. Naplň taštičkových pružin typu pocket je až 270 pružin/m2, každá v ochraně z materiálu. Matrace s takovým pružinovým systémem je velmi pohodlná a vždy se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Toto řešení funguje dobře pro páry, protože každá pružina pracuje samostatně, bez přenosu své reakce na zbývající části matrace.


Matrace zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a je vyrobena z hypoalergenních materiálů, aby byl zajištěny maximální komfort spaní pro každého. Také kokosová podložka je z materiálu, který nejen zvyšuje tvrdost, ale také poskytuje dobrou prodyšnost a odstranění vlhkosti. Je snadné se starat o hygienu matrace díky snímatelnému potahu na zip. Výrobce poskytuje 10-ti letou záruku.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty