Matrace do posteleMatrace Ceres, vysoce flexibilní pěna

Matrace Ceres, vysoce flexibilní pěna

Nabízená matrace je z 20 cm vysoké elastické a měkké HR pěny, která se dokonale přizpůsobí vaší postavě.

4 550 Kč s DPH

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Výška matrace: 20 cm
Záruka: 2 roky
Výrobce: Polsko

Vysoce flexibilní matrace Ceres

Vysoce flexibilní matrace s paměťovou pěnou. 5 centimetrů paměťové pěny, která je v matraci, byla vyvinuta vědci NASA. Jedná se o jeden z nejmodernějších a nejpokročilejších materiálů používaných při výrobě matrací. Matrace napomáhá dobrému spánku, protože zaručuje paměť materiálu, to znamená, že se dokonale přizpůsobí tvaru těla, a když vstáváme z matrace a nevyvíjíme tlak, vrátí se do původní podoby. Podle neoficiálních výroků vědců NASA poskytuje "vesmírný sen".

Nabízená matrace je z 20 cm vysoké elastické a měkké HR pěny, která se dokonale přizpůsobí vaší postavě. Navzdory skutečnosti, že matrace je měkká (H1), díky vrstvě paměťové pěny má vliv na páteř a přizpůsobuje se jejímu přirozenému zakřivení a je součástí ortopedických matrací. Bude to dobrá volba pro lidi s problémy s páteří, ale také pro osoby s alergiemi. Materiály, z nichž je vyrobena, zajišťují vysokou cirkulaci vzduchu, jsou antibakteriální a nemilosrdné pro roztoče.

O matraci a její hygienu je možné se snadno postarat. Je pokryta materiálem, který je možný rychle sundat díky zipu. Matrace je také oboustranná a občas se doporučuje její otočení pro zvýšení životnosti. Byla vyrobena z vysoce kvalitních, odolných materiálů. Výrobce poskytuje dvouletou záruku.

  • Matrace jsou vyráběny v Polsku.
  • Termín dodání matrace je 1 až 20 pracovních dnů.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !