LaviceLavice Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Lavice Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Lavice Toskania je celá zhotovena z borovicového dřeva, konkrétně z finské borovice.

3 490 Kč s DPH

  • PL2030
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Toskania
Šířka: 140 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 35 cm
Barva: Medový odstín
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Lavice Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA

Lavice z kolekce Toskania je dokonalým doplňkem interiéru. Je to kus nábytku, který můžete umístit nejen u postele jako polici na oblečení, nebo věci, které každé ráno nebo večer používáte. Je to nezbytná součást postele. Zajistí pohodlí a také doplní estetiku ložnice.

Lavice Toskania je celá zhotovena z borovicového dřeva, konkrétně z finské borovice. Je to velmi ceněný materiál. Pevné a solidní součásti, masivní deska ve spojení s jednoduchou konstrukcí zajistí neobvyklou odolnost a životnost na dlouhá léta. Každá součástka je spojena pod úhlem 90 stupňů. Značně to přispívá ke zvýšení nosnosti nábytku a toto řešení také předchází viklání. Lavice je vybavena policí, kterou můžete efektivně využít na uložení novin či letáků. Konec s neuklizenými tiskovinami ve Vaší ložnici! Je to jednoduchý a levný doplněk, který přispěje Vašemu pohodlí a zpestří interiér Vaší ložnice.

Celý kus nábytku je natřen vodou ředitelným ekologickým nátěrem, který zdůrazňuje medovou, sytou barvu dřeva. Nábytek, který je vyroben z borovicového dřeva, podléhá přirozeným procesům stárnutí. Při čištěni používejte měkký hadřík, nepoužívejte drsné materiály a kuchyňské detergenty - můžou poškodit povrch nebo způsobit změny barvy.

Nábytek je dodáván v balících spolu s návodem a doplňky pro samostatnou montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty