Konferenční stolky z masívuKonferenční stolek Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Konferenční stolek Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Konferenční stolek Orvietto Vám dovolí bez rozpaků pozvat známé nebo rodinu na „posezení u zákusku“.

5 290 Kč s DPH

  • PLOR07B/P
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 107 cm
Výška: 55 cm
Hloubka: 58 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Šedá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Konferenční stolek Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Milujete rána se šálkem silné, aromatické kávy. Ceníte si zvláštní a neopakovatelný styl, okořeněný solidní dávkou elegance? Tento konferenční stolek splní to, co očekáváte od pohodlného nábytku pro každodenní použití. Konferenční stolek Orvietto Vám dovolí bez rozpaků pozvat známé nebo rodinu na „posezení u zákusku“. Využijte stolek jako místo pro vystavení svých oblíbených květin. Dole na polici uložte časopisy a knížky, které často čtete.

Díky optimální výšce horní desky (55cm) je lavice pohodlný kus nábytku jak pro každodenní použití, tak pro několikahodinové schůzky se známými. Díky této výšce se nemusíte příliš shýbat pro každé sousto moučníku a můžete nerušeně relaxovat. Krásná horní deska byla vyrobena z kartáčovaného borovicového dřeva. Přírodní masívní dřevo bylo natřeno vodní barvou v odstínu vyšisované šedi. Díky tomu má deska charakteristickou a neopakovatelnou strukturu, dobře patrnou na dotek. Celek je postaven na masívních nohách spojených s deskou až v 8 bodech, což zaručuje pevné a bezporuchové spojení těchto dílů.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Konferenční stolek je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty