Konferenční stolky z masívuKonferenční stolek Orvietto, bílá, masiv, borovice

Konferenční stolek Orvietto, bílá, masiv, borovice

Konferenční stolek s optimální výškou 55cm se skvěle hodí jako stolek na kávu pro každodenní použití a zároveň jako pohodlný kus nábytku pro schůzky s přáteli.

5 290 Kč s DPH

4 232 Kč s DPH -20%

  • PLOR07B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 107 cm
Výška: 55 cm
Hloubka: 58 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Konferenční stolek Orvietto, bílá, masiv, borovice

Všichni máme rádi schůzky s přáteli, se známými, u kávy a zákusku. Mnoho lidí si neumí představit víkend bez ranní společné kávy v domácím, rodinném kruhu. Nejlepší řešení je pohodlně se posadit na gauči a hezky si popovídat. To upevňuje vztahy a je příležitostí k vytouženému odpočinku. Ale kam máme odložit kávu, moučník nebo dálkový ovládač k televizi? Právě pro tyto každodenní účely byl vytvořen konferenční stolek Orvietto.

Konferenční stolek s optimální výškou 55cm se skvěle hodí jako stolek na kávu pro každodenní použití a zároveň jako pohodlný kus nábytku pro schůzky s přáteli. Frézovaná horní deska je vyrobena z přírodního borovicového dřeva. Díky pevné a masívní konstrukci nožek nepoznáme nepohodlí, protože lavice se nebude kolébat ani naklánět. Spodní police poslouží jako místo pro odkládání časopisů, knížek nebo jiných věcí, které používáte, když pohodlně sedíte v obyváku.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Konferenční stolek je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty